Zachraňte nebohého Fshoo

0

Glowcap Festival pošle hráče zpátky na Outland, konkrétně do bažinné oblasti Zangarmarsh. Skrze event si můžete vylepšit reputaci u frakce Sporeggar až na Exalted, když jako healer zachráníte houbu Fshoo!

Popis eventu: „K dnešnímu dni malí obyvatelé Sporeggaru  v Zangarmarshi slaví jejich festival houbiček. Pomocte jim udržet velkého Fshoo naživu, co nejdéle!“

592562

Veliká houba Fshoo se v pravidelném čase spawnuje v centru města, kde postupně umírá. Okolní prostředí na ní nepůsobí příliš dobře a proto jí hráči musí pomáhat v růstu. Čím větší je, tím těžší je jí zachránit. K udržení Fshoo naživu vám budou k dispozici různé itemy:

Sack of Healing Spores: Léčí Fshoo po dobu 10 sekund.

Sporeggium: Pokud se nacházíte ve Sporeggaru, váš healing je zvýšen o 2 %.

Fungal Lifestalk: Fshoo je vyléčen za 5 % jeho maximálního zdraví.

Rimecap: Fshoo bude po 3 vteřiny zmražen, přičemž nemůže růst a dostávat damage.

Čestmír Novák – Tento event by měl být pouze pro healery, takže já osobně si ho moc neužiji. Každopádně to vypadá na výborný trénink, který vám může udělat exalted u Sporeggar.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJwowhead.com
Sdílejte
Předchozí článekBitva u Severního mysu
Další článekKdo je lepší v driblování?
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.