WoW na PragoFFestu 2017

0
PragoFFest

Pro ty z vás, kteří se rádi občas odtrhnou od svých obrazovek a protáhnou si ztuhlé končetiny, mám dozajista zajímavou pozvánku na jednu o něco více než víkendovou akci.

V době od 2. do 5. února (tedy již od zítra až do neděle) se v Pražských Hájích bude konat každoroční PragoFFest. Pro neobeznámené – jedná se o menší variantu Festivalu fantazie, který se zabývá fantasy, sci-fi, hororem, filmy, seriály, PC i konzolovými hrami, deskovými a karetními hrami, cosplay a vším možným, na co si jen každý pořádný nerd vzpomene.

A právě v sekci s názvem GameLine si budou na své moci přijít i fanoušci WoWka, a to hned několikráte. V pátek od 16:00 bude připravena beseda na téma Legion a budoucnost WoW a v sobotu tři další akce – od 13:00 Magie a náboženství ve WoW, od 18:00 World of Warcraft: Kronika a od 21:00 o něco obecnější Smrťáci v Blizzard hrách.

Krom toho se také můžeme těšit na další opravdu velmi bohatý program – v herní sekci se dočkáme mimo jiné přednášek na téma Kingdom Come: Deliverance, Warhammer (40K), Zaklínač nebo TES, v literární sekci bude možno navštívit mnohé workshopy, které vám eventuelně mohou pomoci s vaším psaním, případně se můžete naučit něco o runách (jak těch Tolkienových, tak těch, které tesali do kamene ještě staří germáni). Přítomny budou rovněž přednášky o LARPech a nebude chybět ani možnost zahrát si klasické hry na hrdiny, zúčastnit se herního turnaje či si zavzpomínat při starých dobrých flácích v Muzeu videoher. A to všechno za směšné částky s přihlédnutím k tomu, že až na čtvrtek začíná program hned ráno a s výjimkou neděle končí pokaždé až kolem třetí hodiny opět ranní.

Pokud tedy následujících pár dní nemáte co dělat, neváhejte a určitě vyražte, bez pochyb se to vyplatí. V případě zájmu více informací zde.

Ohodnoťte tento článek!