World of Warcraft: Legion znovuotevírá brány kultovního Karazhanu

0

Nejnovější datadisk Legion dostane za necelý týden svůj první patch. Ten opráší zašlé síně legendárního raidu Karazhan. Na věž, v níž svého času sídlil Strážce Medivh, si totiž brousí zuby Plamenná legie. A proto je na čase povolat hrdiny Azerothu opět do akce, aby ji včas zarazili.

Patch s označením 7.1 přinese do hry řadu novinek. Tou nejhlavnější je zpřítomnění devět let starého raidu Karazhan, který do hry vnesl první datadisk The Burning Crusade. Původně desetičlenný raid se však v nastávající aktualizace změní na pětičlenný dungeon. Vývojáři totiž chtějí nabídnout autentické dobrodružství jako u Blackrock Depths – tedy rozlehlá instance, která působí jako raid.

Karazhan se tradičně nachází v lokaci Deadwind Pass, a bude přístupný od 110 úrovně na obtížnost Mythical. Jednotlivé sály poskytnou dosud neodhalená tajemství, nesnadné výzvy a nové nepřátele, objeví se však i známé tváře. Věž hlídá pouze osm bossů, což je o dvanáct méně než v původním raidu.

Nový dungeon má ale jeden háček – nebude přístupný všem. Hráči musí nejprve dokončit zdlouhavou vrykulskou instanci Halls of Valor na obtížnost Mythical, a až poté mohou zavítat do zmodernizovaného Karazhanu.

Patch 7.1: Return to Karazhan vyjde v Evropě již tuto středu 26. října. Kromě zmiňovaného dungeonu přinese i miniraid The Trial of Valor, který uzavírá stormheimskou příběhovou linii a naopak otevírá nové World Questy.

Ohodnoťte tento článek!