Vychází kuchařka – World of Warcraft: Cookbook

0


Od 18.října je na Amazonu k dostání World of Warcraft The Official Cookbook. Jedná se o sbírku receptů ze hry World of Warcraft. Inspirací pro tento receptář byla herní profese cooking. Obsahuje spoustu in-game receptů, které se s trochou fantazií přenesly do reality. Tahle kniha receptů přichází od autorky oficiální Game of Thrones Cookbook Chelsea Monroe-Cassel. Tak tedy pojďme už naostřit nože, zasedněme k ohni s kotlíkem a podívejme se, co tahle kniha receptů nabízí.

hzhizgkhgzkh

 Uvnitř se nachází více než 100 receptů různých obtížností s obrovskou variací. Máte zde klasické nápoje, elixíry, dezerty, hlavní jídla a tak dále. V téhle knížce najdete například recept na Rylak Claws, Conjured mana strudel a další povědomé podivnosti. Knížka je opravdu viditelně inspirovaná herní profesí cooking a proto, je zde spousta známých delikates oblíbených mezi dobrodruhy Hordy i Alliance.

hkgju
Titulní strana dezertů


Krok za krokem je tu vše krásně popsané, s barevnými fotkami každého výsledného jídla a to dokonce, i s pár návrhy na vlastní Azerothská jídla. Tahle kniha receptů se asi vyplatí jen pravým nadšencům. Musím říct, že je skutečně povedená a herní recepty jsou na talíři opravdovou lahůdkou. Řekl bych, že tenhle receptář by přeci jen měl být povinností, každého začínajícího Pohlreicha, který hraje WoWko.

hhhhhh
Conjured Mana Strudel

 


Ohodnoťte tento článek!
ZDROJmmochampion.com
Sdílejte
Předchozí článek“Easter egg” v symbolech
Další článekPreseason 2017: Předměty pro Supporty
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.