Warlock v Legion potřebuje změnu!

0
legion

Jestli hrajte za Warlocka v datadisku Legion, pak vás bude tento článek zajímat. Pokud ne, tak vás bude zajímat, kam až se hráčská genialita dostala.

Warlockům se nelíbí herní styl, jaký pro ně Blizzard vytvořil. Změn za poslední dobu bylo nespočet a jedna byla radikálnější, než druhá (viz Demonology). Část komunity, které současný stav vadí, řekla dost!

Zrodila se petice

Vedení, které kolem sebe komunita vytvořila, se u Blizzardu snaží prosadit petici. Tato petice nemá být takovou, pod kterou se jen podškrábnete a ani si ji nepřečtete. Bude obsahovat informace o tom, jak kvalitně zlepšit gameplay warlocků. Vedení “odboje” má v plánu tyto informace sehnat od hráčů a po dokončení seznamu vylepšení jej okamžitě předložit příslušným vývojářům v Blizzardu.

“Spousta hráčů má pocit, že classa přišla o fantasy prvky, užitečnost nebo schopnost dát pořádný damage,” napsal organizátor “odboje”. “Apeluji na vás, aby jste nám pomohli získat dostatek informací jak zlepšit naši oblíbenou classu. Potřebujeme masivní feedback, abychom celou záležitost mohli formálně uvést před Blizzard.”

Podívejte se video ohledně celého projektu!

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJus.battle.net
Sdílejte
Předchozí článekNova je všude!
Další článekJak získat IS-6 B a T34 B za polovinu
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.