Vin Diesel hrál kdysi World of Warcraft s Paulem Walkerem

0

I když je to k neuvěření, známý herec a svalovec Vin Diesel je vlastně gamer tělem i duší. Svou hráčskou minulost Vin nikdy neskrýval, za to mu patří minimálně pochvala.

Mezi jeho herní repertoár patří kromě WoWka rovněž fantasy hra Dungeons & Dragons, které se věnoval přes dvacet let. Vin má podle některých informací na svém těle vytetovaný svůj nick: Melkor. Tomu říkám oddanost!

Zdroj: Facebookový profil Vina Diesela

Jsou to již dva roky, kdy na svém Facebooku, zřejmě v záchvatu nostalgie, zveřejnil old-school video (rok 2010). Na videu brázdí poušť Tanarisu se svým, již zesnulým, kamarádem Paulem Walkerem. Oba si bezstarostnou jízdu očividně užívají. Nechť je mu země lehká.

Veronika Cassi Havelková: Tímto příspěvkem jsem chtěla připomenout, že i slavné osobnosti mohou být vášnivými hráči a nemusí přitom splňovat archetyp typického gamera. Jsem ráda za každého člověka, který bortí stereotypy a i díky těmto lidem, jako je Vin Diesel, Felicia Day, nebo třeba boxerka Ronda Rousey, se mění obecná představa o hráčích jako takových. Tito lidé se tak svým veřejným prohlášením o tom, že to jsou aktivní hráči stávají vlastně našimi patrony a v koutku duše doufáme, že jich jednou třeba bude víc a nebude to jen ojedinělá a rare záležitost.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJkotaku.com
Sdílejte
Předchozí článekHeroes Brawl: Zničte plevel!
Další článekVánoční event nemine ani HotS
Veronika Havelková
Vášnivá hráčka, která svou lásku k hrám neskrývá a nenechá se odradit skeptickými komentáři o tom, že holky počítačům a hrám nemůžou nikdy rozumět. Závislost na World of Warcraft se na ní podepisuje nedostatkem času na cokoliv jiného, ale ráda si zahraje i GTA V, Skyrim nebo Doom 1 či 2.