Tipy na dárky v podobě vybraných novelizací

0

Pro letošní svátky přikládám menší seznam několika lore dárků, které by jistě každý zarytý fanoušek Warcraftu ocenil. Ať už si něco chcete koupit pro sebe nebo pro někoho jiného, zde vám dávám pár tipů na knihy, ať už z filmového, canon i non-canon univerza Warcraftu. Užijte si čtení.

World of Warcraft: Chronicle Volume 1 – v české lokalizaci

Tuto kroniku, pokrývající období od stvoření až po otevření temného portálu, považuji za jedno z nejlepších děl od Blizzardu. Obsahuje barvitě popsaný příběh s ještě barvitějšími a ručně nakreslenými obrázky. Dílo skutečně jde do hloubky světa Warcraftu. U nás vyšla v české lokalizaci, ale osobně se mi spíše líbí anglický originál, neboť struktura a slovosled v českém vydání zcela nevystihují dokonalost původního díla. Přesto lidem z WoWfanu skládám hold, protože jako fanoušci odvedli dost dobrou práci. Zde dávám odkaz ke koupi české lokalizace, ale pokud někde najdete levnější, vezměte tu.

World of Warcraft: Ultimate Visual Guide – v originále zde

Přečtení World of Warcraft: Ultimate Visual Guide a Kroniky jsou dva nejsnadnější způsoby, jak snadlo a rychle proniknout do příběhu. Kronika jde v tomhle směru více do hloubky, zatímco Ultimate Visual Guide je spíše obecnější a pro začátečníky, pomůže k uvedení do příběhu datadisků Warlords of Draenor a Legion. Opět se zde Blizzard postaral o nádherné doprovodné obrázky.

250px-ultimate_visual_guide

Warcraft: The Official Movie Novelization – v české lokalizaci zde
Warcraft: Durotan – v české lokalizaci zde
Warcraft: Bonds of Brotherhood – komiks v originále zde

Všechny tři novely popisují události v příběhu filmového univerza Warcraftu. Dvě z nich jsou napsané známou a mojí oblíbenou spisovatelkou Christie Goldenovou (Zrod hordy, Vládce klanů atd). Jestli se vám líbil vývoj událostí ve filmu, zjistěte co jim předcházelo a co je provázelo.

warcraft-bonds-of-brotherhood-06062016
World of Warcraft: Traveler – v originále

Kniha od Grega Weismana popisuje příběh velice mladého Aramara Thorna, který se snaží najít cestu domů napříč Azerothem. Článek o této knize jsem psal zde.

553791-world-of-warcraft-traveler-cover

Illidan: World of Warcraft – v originále

Tato kniha vás docela dobře uvede do příběhu datadisku Legion. Podle recenzí se jedná o jednu z nejlépe napsaných knížek ze světa Warcraftu. Autor knihy, William King, opět potvrzuje svojí řemeslnou zručnost. K objednání zde.

illidan_book_cover_low-res
World of Warcraft: An Adult Coloring Book – v originále

Omalovánky pro dospělé (ne, nemyslím tím nahotinky). Obsahuje obrázky od nejlepších umělců Blizzardu. Skicy jsou skutečně detailní a proto tato kniha stojí za vaše peníze. Můžete si jí koupit třeba na Amazonu.

warcraft-coloring-book
World of Warcraft: The Official Cookbook – v originále

Jak jsem již psal ve svém minulém článku, jedná se o sbírku receptů ze hry World of Warcraft, přeměněné na skutečné pokrmy. Prostě kdo by si nechtěl dát pověstný mana štrůdl? Kuchařka je u nás k dispozici.

vfdvbdfxvb

Čestmír Novák – Doufám tedy, že jsem vás nějakým způsobem nalákal. Já sám jsem se již rozhodl pro kroniku a Illidana.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekSUPERTEST: TIGER II P
Další článekSleva na šampiony a skiny 29.11-2.12
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.