Proleťte se balónem v dalším menším svátku!

0

Proleťte se napříč Azerothem a užijte si krásy okolní krajiny, neboť Spring Balloon Festival je další micro-holiday!

Jakmile se lognete do Festivalu, na několika místech v Azerothu se objeví balóny. Tato místa jsou na mapě označena písmenem X. Každé NPC, které vlastní balón, vám a dalším dvěma hráčům umožní se proletět po určité zóně. Každé NPC poví nějaký příběh, zahraje si s vámi hry a nebo řekne nějaké vtipy. Tento event je pouze estetický. Žádná odměna vás za něj nečeká. Prostě se jen v balónu proleťte po Azerothu s Chenem Stormstoutem či třeba Hemetem Nesingwaryem.

592466

S kým a kde se proletíte

Uldum: Schnottzův horkovzdušný balón – Raději Schnottze vyhoďte ven z balónu. Povídá hlouposti a je opravdu mrzutý.
Valley of the Four Winds: Cloudwalker Express –  Tenhle týpek, který vás provází balónem, si bude pořád stěžovat.
Crystalsong Forest: Chenův Balón – Chen je smutný a naštvaný, protože nebyl u událostí v Wrath of the Lich King. Poví vám o tom.
Nagrand (Draenor): Nagrand Sky Tours – Naneštěstí si váš průvodce splete Draenor s Outlandem. Paráda!
Azsuna: Boscoe and Rungle’s Sky Chariot – Goblin a jeho zaměstnanec tvrdí, že jejich balón je nejlepší v Azerothu. Za cestu si bude chtít hodně účtovat, ale to se mu vymstí…
Highmountain: The Killem’jaro – Smutný Hemet Nesingwary bude chtít rozveselit. Řekněte mu nějaký vtip.
Stormheim: Emi-Lan Skylounge – Tato pandarenka je sotva zkušená, aby vám na cestě balónem poskytla nějaké užitečné informace. Navrhne vám si zahrát nějaké hry.
Suramar: Cloudwalker Express je snad jediný průvodce, který dělá svojí práci. Poskytne vám krátkou lekci o Nightborne a Suramaru.

Čestmír Novák – Tento event je konečně to, co jsem ve WoWku dlouho hledal. Chill, pohoda a prohlídka krajiny. Naposledy mi něco takového poskytla vzducholoď z Orgrimmaru do Thunder Bluffu. Well done Blizzard.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJwowhead.com
Sdílejte
Předchozí článekTurnajový týden (díl 19)
Další článekInformácie o Vianočnom špeciáli
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.