Příkaz Trumpa o migraci ostře kontrastuje s našimi hodnotami, tvrdí Blizzard

6
Blizzard

„Exekutivní příkaz Donalda Trumpa ohledně migrace ostře kontrastuje s hodnotami, na kterých stojí naše společnost,“ vyjádřil se ve svém e-mailu výkonný ředitel Blizzard Entertainment Mike Morhaime. Ve svém prohlášení postavil svojí firmu do role odpůrce příkazu amerického prezidenta Trumpa a zaroveň se rozhodl pro podporu zaměstnanců, kterých se tento dekret týká.

Server Pcgamer přišel s informacemi od Mike Morhaima, které jsou prvním vyjádřením takovéto velké herní společnosti k nedávnému příkazu o zákazu migrace do USA. CEO Blizzardu se rozhodl plně podpořit své stávající zaměstnance, jichž se přímo týká již zmíněný exekutivní příkaz.

Celý e-mail výkonného ředitele:
„Velký počet z vás se mě ptalo na můj názor ohledně nedávného exekutivního příkazu odmítání uprchlíků a zamezení jejich přístupu do USA ze zemí Sýrie, Iráku, Íránu, Libye, Somálska, Súdánu a Jemenu po 90 dní. Sdílím obavy od vás a zvláště obavy od našich vlastních zaměstnanců, kterých se příkaz nějakým způsobem dotýká.
Exekutivní příkaz nabyl platnosti v pátek a přímo ovlivnil několik našich zaměstnanců, spolu s jejich rodinami, jejich podpora je naší největší prioritou. Naše HR a právní tými jsou ve spojení s těmi, kterých se to týká. Poskytnou jim pomoc při průběhu cestování a poradu při zajištění veškeré potřebné právní administrativy, která bude potřeba. Pokud potřebujete více informací o vlivu příkazu, prosím kontaktuje náš HR tým. Budeme situaci monitorovat, aby jsme do budoucna zajistili příslušné zdroje a potřebnou podporu.
Exekutivní příkaz Donalda Trumpa ohledně migrace ostře kontrastuje s hodnotami, na kterých stojí naše společnost. Vždy jsme byli a budeme společností, která usiluje o začleňování, vítá rozmanitost a na každého nahlíží s respektem. Na těchto základech si myslím nestojí pouze naše společnost, ale stejně tak i Amerika a to je důvod, proč se tolik trápím s tímto příkazem. Nezáleží na tom, odkud jste, čemu věříte, protože naše síla je v různorodosti.
Jako vždy, pokud budete mít nějaké otázky, neváhejte mě kontaktovat přímo.
-Mike“

E-mail od CEO Blizzardu popudil některé indie vývojáře, jako jsou Cardboard Computer, Vlambeer, Polytron a Ink Stories k podpoře fondů pro ACLU (the American Civil Liberties Union). Před nedávnem také vydavatel Devolver Digital rozhodl o možnosti volného přístupu k demoverzím her od několika vývojářů postihnutých 90 denním příkazem Donalda Trumpa.

Příkaz Trumpa o migraci ostře kontrastuje s našimi hodnotami, tvrdí Blizzard
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Proc se sem taha politika? A jeste prezidenta který neni náš. Tento web upadá.

    • Vždyť se jedná o Blizzard. Podle mě to na herní web sedne dobře, protože jinde se to nedozvis.

  2. CUNAVA ani neví co je Blizzard zač !!!!! Že to je nejlepší studio, které dělá nejlepší hry !!

  3. Na normalnibodpoved asi nemas koule co? A myslis ze po 10 letech hrani wow to nevim?

  4. a co kdyby spíš místo řešení těchle hovadin dali práva na přeložení knížek na warcraft ….. tupci

Comments are closed.