Čím potěšit kámoše ve hře? Dárkem k Vánocům!

0

V reálném světě jste forever alone, a tak si kamarády ve hře hýčkáte? Udělejte jim radost a oddalte si tak samotářskej život alespoň ve WoWku.

Mám pro vás pár tipů, čím byste mohli tyto zachránce obdarovat. Berte ovšem v potaz, že nejlepší dárek je ten od srdce (just kidding, nejlepší dárek je ten, který můžete prodat za nejvíc goldů). V takovém případě vám je nějaký návod úplně k ničemu, prostě jen svému bro zabalte to, o čem víte, že mu udělá radost.

5. Random věci pro RPčkaře

Víte o někom, že hraje RP (role-play)? V tom případě to máte jednoduché. Stačí najít item s dosti zajímavým názvem, může to být klidně šedý odpad (Nic proti RPčkařům!). Pokud vás něčím naštvali, můžete jim jednoduše zabalit Coal (uhlí).

Coal

Příklad:  Ice cold milk, Gingerbread Cookies

4. Hračka

Další skvělá volba. Musíte ale dát pozor, aby daný objekt pozornosti nebyl Soulbound. Můžete je získat z misí v Garrisonu nebo Class Hallu, nebo koupit v aukci. Tam je najdete ve složce Miscellaneous – Others. Můžu jedině doporučit hračku Coin of Many Faces (což je mimochodem reference na seriál Game of Thrones), každých 24 hodin se přeměníte na náhodnou postavu. 🙂 Vyjde vás asi na tři tisíce goldů, nic strašného.

Hračky

3. Pet

Petem uděláte radost ať milovníkovi Pet Battlů neboli pokémonů, či komukoliv jinému. Pet je roztomilý společník do boje i na dlouhé grindění repky. Můžete jednoduše darovat už vámi obtainutého peta, stačí v seznamu petů kliknout pravým a „Put in cage“, následně zabalit a mazlíček může poputovat ke svému novému majiteli. Další možností je koupě u vendorů nebo náhodný drop z bossů z old raidů, výběr je opravdu široký.

Tip: Petíkem uděláte radost hlavně holkám! Rozkošnosti třeba takového Mr. Wigglese se snad nic nevyrovná!
Zdroj: Wowhead

2. Mount

Mountíkem nic nezkazíte! Jenže pro takový drahý dárek musíte být dost movití. Taky by bylo dost blbý, kdyby daný hráč mounta už měl – kdyby ano, dárek může prodat a radovat se z nově nabyté hotovosti (z možnosti číslo 2 se stává číslo 1). Třeba dvoumístná fešácká motorka Mechano-Hog vás přijde na cca 25 tisíc. Ať zvolíte jakéhokoliv mounta, tímto jedinečným dárkem dáte najevo, že daného šťastlivce máte opravdu rádi.

mechanohog

Tip: Úplně jiný level dárku nastane, když se rozhodnete pořídit kamarádovi mounta za peníze. Pokud se znáte i v reálném světě, zabijete tak dvě mouchy jednou ranou – tento dárek se dá totiž považovat za plnohodnotný vzhledem k tomu, že musíte sáhnout do vlastní peněženky. Hraje vám ale do karet to, že se Blizzard rozhodl zlevnit všechny mounty i pety o 50 %! Mounti tak stojí 10 eur, což jsou asi tři stovky, zatímco peti vás přijdou na 5 eur. 150 Kč? To je skoro zadarmo! Akce trvá do 3. 1.

mounti-sleva

Příklady: Mount s vánočním nádechem? Jedině Grumpus! Ale pořádně se plácnete přes kapsu, v aukci totiž stojí okolo 100 tisíc, závisle na realmu. Pokud ale máte jó štěstí, padne vám ve vánočním daily questu.

Zdroj: Wowhead

Nemáte moc peněz, ale toho mounta prostě kámošovi pořídit chcete? Low-cost mount je Coalfist Gronnling, kterého v aukci pořídíte za necelé čtyři tisíce. Je to taková levná náhražka za Grumpuse.

Coalfist Gronnling

Pokud jsem vás nezaujala ani jedním ze zmíněných mountů, zabrázděte si sami v aukci a určitě najdete toho pravého. Mounti se v aukci nacházejí v Miscellaneous – Mount. Radši se ale posaďte, protože z těch cen na vás možná půjdou mdloby.

1. Goldy

Nevíte, čím byste svému parťákovi udělali radost, a žádná z výše uvedených možností vás neoslovila? Peníze jsou vždy univerzálním řešením. S krátkým dopisem a popřáním hezkých svátků obměkčíte snad každého, i kdybyste měli rozpočet jen na 5 goldů (zlatokopy a zlatokopky nepočítám).

Jak dárek zabalit?

Jednoduše. Vánoční vendor ve všech hlavních městech (v Orgrimmaru stojí Penney Copperpinch kousek před aukcí, ve Stormwindu pak na hlavním náměstí postává goblin Khole Jinglepocket) prodává Wrapping paper, vybrat si můžete ze tří barev. Zabalením dárku docílíte toho klíčového pocitu překvapení; dárek je potřeba totiž rozbalit. Nezapomeňte připsat pár vět a bude to dokonalé!

Ohodnoťte tento článek!