Postarejte se o hipogryfy z Feralasu!

0

Jako další z Micro-holiday svátků, které se momentálně testují na PTR serveru, vám představím Hatching of the Hippogryphs.

Hatching of the Hippogryphs je event, ve kterém dostanete prostý úkol – spřátelit se s Hipogryfy, postarat se o mláďata a zařídit, aby jejich líhnutí proběhlo v pořádku.

Popis eventu

Dnes je den líhnutí mláďat Frayfeather hipogryfů. Zamiřte do Frayfeather Highlands ve Feralasu, aby jste se stali svědky tohoto zázraku!

Průběh eventu

Jižně od Dire Maul najdete Frayfeather Highlands spolu s hnízdy a vajíčky.591341Jakmile narazíte na vajíčko, zjistíte že je příliš studené. Vaším úkolem bude ho zahřát. Po menší inkubaci se hipogryf vylíhne a zvolí si vás za maminku. Skočí vám na rameno a zůstane tam po 24 hodin.

591355S mládětem hipogryfa k vám nyní bude jejich matriarcha Lorthalium nepřátelská. Po jejím zabití padá item, který můžete použít k prodloužení pobytu vašeho malého hipogryfa o 5 dní.591339Váš společník také posílá krátké emotes, jako třeba že se nudí, chce vidět víc ze světa, třepe křídly, nebo vám nenápadně zarazí své drápky do ramene.

Čestmír Novák – Jeden z kratších svátků, ale rozhodně je to ten s humorem a velkou dávkou roztomilosti.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJwowhead.com
Sdílejte
Předchozí článekKV-122 alias KV-1S v novém
Další článekDustin Browder se přesouvá na nový projekt
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.