Oznámen nový mega patch: 7.2 The Tomb of Sargeras!

0

Spolu s patchem 7.1.5 bylo na Blizzconu také oznámeno masivní rozšíření pro datadisk Legion, patch 7.2 The Tomb of Sargeras. Tento přídavek zavede hráče zpět na Broken Shore, kde se zformují jejich class order halls do zcela nové frakce: Armies of Legionfall. Zde na Broken Shore tato nová frakce s pomocí hráče postaví základnu, která se pokusí zatlačit útok legie zpátky.

Armies of Legionfall:

Nová příběhová kampaň Legionfall bude zprostředkovaná právě skrze tuto novou frakci. Armies of Legionfall bude hráče provázet napříč celým patchem. Jak budete postupovat u této frakce, bude se vám odemykat další obsah a příběh.

legionwhatsnext030

Získáte možnost si postavit menší základnu ( rozhodně nečekejte další Garrison ) a skrze ní další World Questy a Class World Questy, nové vendory a přístup k World bossům. Způsob plánování útoků na démony je dělaný podle Isle of Quel’danas.

legionwhatsnext045

Legion Assault:

Útoky Legie inspirované eventem, před začátkem datadisku. Naším úkolem bude bránit jednotlivé oblasti Broken Isles před útoky Legie. Jakmile je určitá zóna pod útokem, world questy se vypnou, obloha potemní a Legie zaútočí pomocí lodí ze vzduchu. Jakmile odrazíme útok na zemi, můžeme se připojit k scenariu pro tři lidi a odrazit letecký útok Legie.

legionwhatsnext046

Létání na Broken Isles:

Druhá část Pathfinder achievementu bude přidána, žádný raid ani dungeon nebude k jeho získání potřeba. Tento achievement bude odemčen pro celý účet.

legionwhatsnext047

Class Mounti:

Každá classa bude mít možnost si skrze class order campaign odemknout vlastního jedinečného mounta.

Nový raid – The Tomb of Sargeras:

Po Nightholdu přichází The Tomb of Sargeras, raid s devíti bossy.

  • Další část Sargerasovi hrobky byla odkryta.legionwhatsnext065
  • Infernal / Pit Lord boss projde skrze zeď a na začátku raidu zablokuje cestu.legionwhatsnext066
  • Melee varianta Jailera je druhý boss.legionwhatsnext067
  • Naga Brute a Sea Witch jsou další.
  • legionwhatsnext069legionwhatsnext068
  • Padlá podobizna Sargerase je další boss.legionwhatsnext070
  • Sám velký Kil’jaeden čeká jako final boss.legionwhatsnext071

Nový dungeon – Cathedral of Eternal Night:

Dungeon se čtyřmi bossy v normal, heroic, a mythic+ obtížnosti. Použijeme Aegis of Aggramar, aby jsme otevřeli cestu do Tomb of Sargeras.

legionwhatsnext073

PvP Brawls:

Tato novinka je inspirovaná brawly z dalších Blizzardích her. Event dlouhý týden, který velice ovlivní gameplay uvede v PvP nový směr.

legionwhatsnext089

  • Brawly budou velký experiment pro celý tým. Jedná se o úplně nový typ PvP módu. Pokud bude tento event úspěšný, tak bude regulérně přidán do hry.
  • Southshore vs Tarren Mill, Warsong Gulch (vezměte vlajku dřív, než váš soupeř!), Packed House (15v15 aréna), Zimní verze Arathi Basin (Nízká viditelnost a zamrzlá voda velice ovlivní gameplay), Eye of the Horn (Eye of the Storm s každým na beranech, to bude šílené!)legionwhatsnext086

Další modifikace artefaktů:

V patch 7.2 přibudou nové Artifact Quest linie, které odemknou další traity. Artefakt bude dále vylepšován, pomocí těchto traitů, včetně nové, takzvané Gold úpravě, která umožní přidat k vlastnosti ještě jedno vylepšení navíc. Přibudou nové Knowledge levely. Některé Relikvie získají více vlastností.

legionwhatsnext103

Skrze questy nás čekají nové vzhledy artefaktů, například druidi dostanou možnost si změnit vzhled svého medvěda, na medvěda zkříženého s vlkodlakem ( srsly Blizzard? 😀 ).

Úpravy obtížnosti v některých dungeonech:

Patch 7.2 přidá do starších dungeonů Heroic a Mythic+ obtížnosti a nové odměny.

Nová verze Karazhanu bude rozdělena na Horní a Dolní část, to zpřístupní nové obtížnosti: Mythic+ a Heroic. Podobná změna nastane i u dungeonů Court of Stars a The Arcway.

Přibudou také nové Keystone Affixes.

A co nás čeká po patchi 7.2?

legionwhatsnext108

J d e m e  n a  A r g u s ! ! !

Ohodnoťte tento článek!