Nový týden přináší nerf Trial of Valor a konec kampaně v Suramaru

0
Trial of Valor

Tento týden nás čeká další várka novinek v podobě questů, eventů a world bosse Calamira.

World Boss Calamir

Calamir zaujme své místo v lokaci Aszuna u Oceanus Cove a k dispozici bude od začátku týdnu ve WoW – tedy od 20. prosince.

Drop:
ilvl 860 náhrdelník
ilvl 860 boty
Fire Relic Calamir’s Jaw

Zabít Calamira mnozí z vás nepotřebují jen kvůli itemům, ale i kvůli World Questu: Calamitous Intent a dokončení achievementu Unleashed Monstrosities.

Nerf Trial of Valor

V tomto týdnu přichází očekávaná změna v podobě ulehčení průchodu instance Trial of Valor. Na konkrétní změny se můžete podívat na officiálních stránkách.

Pet Battle Bonus Event

Během tohoto eventu čeká vaše pety boost, který zvýší příjem všech jejich zkušeností o 200 %. Tento boost získáte po použití itemu Sign of the Critter, který je součástí eventu.
Další průběh eventu vám umožní začít pokémon-style quest The Very Best, pro jehož splnění je potřeba vyhrát 5 PvP duelů pomocí vyhledání ve Find Battle systému. V průběhu plnění questu máte také šanci získat Ultimate Battle-Training Stone, který zvedne úroveň vašeho peta na 25.

Insurrection

Poslední questová linie v Suramaru nás čeká již tento týden. Breaking the Nighthold je finále boje o Suramar. Odměnou vám bude splnění poslední části v achievementu Insurrection a item Key to the Nighthold, který vám daruje 800 Artifact Power. Po dokončení této questové série bude odemknut quest Lord of the Shadow Council, po něm Fate of the Nightborne, za jehož splnění je mount Arcanist’s Manasaber – to vše bude možné splnit až po otevření instance Nighthold.

Questové série v Archaeology

Nové questy A New Lead, Crystal Eyes a Drogbar Deception vás pošlou prozkoumat oblasti v lokaci Highmountain. Odměnou vám bude náhrdelník Prizerock Neckband ilvl 850. Každé splnění nového archaeology questu bude započteno do achievementu This Side Up, jenž odemyká další vzhled pro váš artifact.

Ostatní události
V minulém článku jsem popisoval vánoční event Feast of Winter Veil, který bude ve WoW slaven až do 2. ledna.

Ohodnoťte tento článek!