Novinky ze světa WoW

0

Oprava questu The Kirin Tor of Dalaran, spekulace o třetím killu Helyi, Doubleagent – známý neutrální pandaren, už dosáhl levelu 110 a zrušení Soft Capu.

Kirin Tor Emissary Hotfix

Hráči kteří nemohou splnit quest The Kirin Tor of Dalaran, se teď mohou zaradovat. Blizzard vydává dočasné a rychlé řešení. Až se přihlásíte, jděte do Dalaranu a quest prostě odevzdejte. Hotfix je takový, že se quest automaticky po přijmutí splní. Odměnu tedy dostanou i ti, kteří nemají v questu nic hotovo.

kirintorhotfix2

Trial of Valor: Mythic Helya – Ðanish Terrace

Guilda Đanish Terrace pokořila teprve jako třetí na světě Helyu na Mythic obtížnost. Kolem tohoto úspěchu se objevila řada spekulací o tom, zda byl tento kill vykonám správně a nebyla při něm porušena žádná pravidla. Podle tweetu Iona Hazzikostase bylo vše správně a taktiku, kterou použila Đanish Terrace přirovnal k posunutí Cho’galla na jeho trůn uvnitř raidu BoT. V popisku nahrávky taktiky, která je níže, guilda Ðanish Terrace uvádí, že k provedení jejich speciální taktiky je zapotřebí spousta hunterů a magů spolu s dvěma tanky.

110 level neutrálního pandarena

Hráč Doubleagent opět pokořil hranici maximálního levelu a pokračuje tak svojí dlouhou cestou pandarena, který nemá vybranou žádnou frakci. Jeho úspěch běží v jednoduchém rytmu – sbírání kytek v začáteční pandarenské questové oblasti.

doubleagent4_lsp

Legendary Item Bad Luck Protection Soft Cap odstraněn

Pokud vám dlouho nemůže padnout legendárka, nemusíte zoufat. Velice užitečná fičura Bad Luck Protection zajistí, aby se každý den procentuálně zvýšila šance na drop. Jakmile tento vzácný item padne, šance na drop se resetuje. Toto se podle Blizzardu muselo omezovat. Donedávna měly legendárky limit, který určoval, kolik vám jich za jednu postavu může dropnout.

Tento limit – Soft Cap – byl zrušen. Blizzard došel k názoru, že větší výběr legendárek nakonec neuškodí, a že jich stejně většina hráčů víc nezíská. Pořád trvá stávající počet legendárních itemů které se dají nasadit – tedy 2.

Ohodnoťte tento článek!