Novinka: Quick Join v patchi 7.1

0

 Blizzard přidává ho hry další zjednodušení. Quick Join umožní hráčům zase o něco snadněji najít přátele a připojit se k nim v jejich cestě. Tato novinka přichází s patchem 7.1 : Return to Karazhan.

 Hráči budou schopni rychle a snadno najít přátele, kteří jsou ve frontě ve finderu pomocí Social tab (o) v “Quick Join” okně. Také budou schopni doporučit někoho jiného k pozvání do skupiny, a to pomocí /invite, aniž by museli mít group leadra v přátelích. Kromě toho, Vaši přátelé nebudou muset opustit jejich queue, aby Vás mohli přidat do skupiny, obdrží žádost o připojení a každý další člen skupiny ji může buď přijmout a nebo odmínout.

U těchto vyhledávačů budete schopní přizvat přátele :

  • Dungeon Finder

  • Raid Finder

  • Premade Group (jen pokud se již kamarád připojil do skupiny )

  • Non-rated Battlegroundy

  • Non-rated Arény

  • World PvP, například Ashran

 Takže ať už je to člen guildy, Váš Battle.net friend, nebo prostě friend ve hře, budete schopni najít se navzájem a využít společně aspektů hry, bez nutnosti se ptát na blbé otázky typu: “Co to děláš?” “Přizveš taky mého kámoše?”. Díky tomu bude mnohem snadnější zjistit, kam Váš kamarád chce jít a jestli tam chce jít s vámi.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJworldofwarcraft.com
Sdílejte
Předchozí článekKonzole: Boilermaker
Další článekZimní Summoner’s Rift
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.