Nejnovější raid pro World of Warcraft je přístupný právě teď!

0

Stará známá MMORPG hra World of Warcraft se dočká dalšího patche, tentokrát s pořadovým číslem 7.3.2. Rozšíření nese název Antorus: The Burning Throne a odhalí zbrusu nový raid, který hráčům zpřístupní doslova nitro Plamenné legie – Antorus.

O co jde?

Antorus, the Burning Throne leží v samotném srdci světa Argu. Odtud Sargeras řídí Plamenou legii a vysílá ji pustošit vesmír. Spojené síly Aliance a Hordy se proto musí postavit pánovi Legie v jeho vlastním sídle. Proslulý Antorus není jen pevnost. Jedná se o rozsáhlý komplex, vytesaný v hlubinách zničeného světa.

Dle poměrně jasných slov tvůrců v tomto přídavku na hráče čeká absolutní vyvrcholení válečného tažení Armády Světla. Blizzard také slibuje šanci poznat skutečný původ Legie, kdy existoval jediný mocný titán, jenž se vydal na křížovou výpravu, která měla rozhodnout o osudu světa.

Jak na to

Raid je určen pro charaktery na levelu 110 a nabídne tyto obtížnosti – Raid Finder, Normal, Heroic a Mythic. Utkáte se tu s 11 novými bossy. Dále se v přídavku objeví i dvě nové legendární zbraně a několik epických trinketů.

Do tajemného Antorosu se na evropských serverech můžete vydat již od 29. listopadu, kdy budou zpřístupněny hned dvě ze čtyř obtížností, a to konkrétně Normal a Heroic obtížnost. V následujících týdnech se budou postupně otevírat jednotlivá tajuplná křídla raidu, a to v následujícím pořadí:

6. prosince – Mythic obtížnost a 1. křídlo LFR: Light´s Breach
20. prosince – 2. křídlo LFR: Forbidden Descent
3. ledna – 3. křídlo LFR: Hope´s End
17. ledna – 4. křídlo LFR: Seat of the Pantheon

Seznam všech změn najdete na oficiální stránce.

Ohodnoťte tento článek!