Na co se můžeme v únoru těšit?

3
únor

S příchodem nového měsíce je na místě si také říci, co nás v něm vlastně čeká. Takže pojďme na to, neboť toho není málo.

Do 4. února budou ještě přetrvávat oslavy v rámci Lunárního festivalu. Hned následující den, po skončení této události, se však dočkáme nové – Darkmoon Faire, která bude trvat až do 11. února.

Již v jejím průběhu však na řadu přijde další a to Love is in the Air, v níž mnohé obyvatele Azerothu zachvátí podivná nemoc lásky. Tu má na svědomí Apothecary Hummel, sezónní boss, raidů na nějž se samozřejmě budeme moci zúčastnit a za to obdržíme Heart-Shaped Box. Krom toho bude ke splnění také série questů The Steamwheedle Cartel, v nichž budeme vyšetřovat podivné gobliní příchozí z Crown Chemical Company, a každodenní questy, za ty obdržíme zkušenosti, peníze a Love tokeny, za které půjdou koupit speciální prázdninové dárky.

Dále si (tentokrát snad opravdu) budeme moci užít micro-holiday událost Hatching of the Hippogryphs a nebudou chybět ani pravidelné weekly bonus eventy. Těmi budou: Pet Battle Bonus Event, který zajistí vašemu mazlíčkovi trojnásobný přísun zkušeností; Timewalking Dungeon Event: Cataclysm, který nám umožní znovu projít některé dungeony z rozšíření Cataclysm; Arena Skirmish Bonus Event, který vaší postavě zaručí zvýšený přísun Honoru a nakonec poslední – World Quest Bonus Event, který vám po dokončení Broken Isles questů zajistí reputaci navíc s určitou frakcí.

Tento měsíc bude rovněž pokračovat The Tomb of Sargeras v PTR.

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak tohle mohl napsat jenom retard, prosím redakce vyhoďte tohoto autora článku a příště si zkontrolujte koho si vlastně berete do týmu

Comments are closed.