Hon na dinosaury aneb další nový svátek

0

Na 10. srpna připadá další z nových svátků a to Un’goro Madness – event, který vás pošle zabíjet obrovské potvory přímo uvnitř un’gorského kráteru.

Popis eventu: Dinosauři v un’gorském kráteru jsou stále neklidnější. Čas jim věnovat návštěvu! Pro tento micro-event je připravený spawn několik elit, které mají něco přes 230 milionů HP. Najdete je na mapě s označeným červeným písmenem X. Vezměte svojí partu a běžte zabíjet potvory!

Při eventu se spawnují potvory jako například obrovský murlok Giantfin, nebo vůdce nepřátelských živoucích rostlin Sherazin. Odměna za jejich zabíjení je čistě PvP rázu. Jedná se o itemy, které se dají využít přímo k boji a nebo k blbnutí se spoluhráči. Jak by se vám líbilo stát se tak moc těžkým, že by vaše kroky odhazovaly okolo stojící nepřátele, nebo že by vaše kůže praskala tolik, až by stříkala na všechny okolo? Itemů je celá řada a každý dělá něco jiného.vfrvrft

592965vfrvrft

Čestmír Novák – Tento micro-holiday je skutečně mikro a v tom tkví jeho krása. Event slouží k tomu, aby vaší partu na nějakou chvilku zabavil. Bude to alespoň nějaká výzva? Uvidíme na PTR serveru a nebo až 10. srpna.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJwowhead.com
Sdílejte
Předchozí článekNová mapa: Oasis
Další článekUSS Midway – videoupoutávka
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.