David Kosak přechází do týmu Heartstone

0

Lead Quest Designer David Kosak na svém Twitteru oznámil, že se přesouvá z World of Warcraft týmu do týmu vývojářů úspěšné blizzardí karetní hry Heartstone.

Kdo to vlastně je?

David “Fargo” Kosak byl hlavní šéfdesigner pro příběhové questové linie ve hře. Vytvořil například quest pro získání Flameward Hippogryph mounta a celou achievementovou linii pro Molten Front.

Kosak dříve pracoval na fanouškovských komiksech Flintlocke’s Guide to Azeroth a Flintlocke vs. The Horde. Fargo Flintlocke a celá Allianční questová linie do Twilight Higlands jsou také jeho výtvory. Je hluboce zodpovědný za to, jak dnešní questy vypadají. Bohužel neuvedl důvod svého přestupu.
David Kosak
@PlayHearthstone tým mě přivítal s platem sušenek! <3 Související: Odteď pracuji v  #Hearthstone týmu 😀
— Dave Kosak (@DaveKosak) November 29, 2016

Čestmír Novák – Odchody klíčových lidí z WoW se podle všeho nezastavují. Ovšem rozšiřování týmu také nezastavuje a jde to vidět na velikosti a na četnosti přidávaného obsahu do datadisku Legion. Změna je život a čerstvou krev potřebuje i WoW. Ne nadarmo se tvrdí, že hra chytila druhý dech.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJmassivelyop.com
Sdílejte
Předchozí článekPřicházejí prosincové slevy!
Další článekMaster Yi – build a tipy
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.