Event Hallow’s End přichází!

0

Znovu přichází náš oblíbený “děsivý” event a já se už nemůžu dočkat až si opatřím mého vysněného mounta. Tenhle rok, kdy event začíná 18.října budeme muset najít a zapálit Hallow’s End Wickermana, který se nachází ve Stormwindu a poblíž Undercity v ruinách Lordaeronu.

Každé čtyři hodiny, Genn Greymane a Lady Sylvanas dorazí zapálit svého Wickermana, ku příležitosti svátku Hallow’s End. Samozřejmě by to nebyl Hallow’s End bez trochy špatnosti. Pojďme se tedy podívat, co lze během eventu dělat.

Questy

– Sezónní boss : Headless Horseman

Abyste se k němu dostali, musíte použít Dungeon Finder. Váš další úkol bude zabít tohoto smějícího se šílence a olootovat ho o jeho Loot-Filled Pumking. Loot si můžete vyzvednout jednou za den. Mount z něho je velice lákavá odměna.

555

– Light My Fire

Aby jsme my hráči dostali sváteční náladu, tak musíme navštívit slavnost zapálení Wickermana uvnitř Undercity a Stormwindu. Tam si budeme moci vyzvednout questy. Jeden quest nás pošle zapálit, za hezký buff, Wickermana a druhý nás nutí cestovat do města druhé frakce, aby jsme uhasili nepřátelského Wickermana.

3333

– Stink Bombs

Tady máme letět na slavnosti druhé frakce a házet ostatním na hlavu páchnoucí bomby…jak jednoduché. Hráči druhé frakce budou zase muset ten nepořádek uklízet.

777

Aktivity

Shade of the Horseman

My jako dobrodruhové můžeme šíleného Headless Horsemana najít v Goldshire, Azure Watch, Kharanos, Brill, Razor Hill, nebo Silvermoon City, jak letí a snaží se děsit místní obyvatelstvo tím, že zapaluje jejich domy. Naším úkolem bude uhasit plameny a sundat řechtajícího se Horsemana.

ddddsads

Candy Buckets

Po celý event bude možno v hlavních městech nalézt dýňové košíky, ze kterých můžou padnout sladké odměny, ale pozor…také nemusí.

5245343

– Apple Bobbing

Prý pokud nemáme chuť na sladkosti, tak si v každé taverně, kde na nás čeká škopek vody s jablky, můžeme zahrát hru apple-bobbing.

76645

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJworldofwarcraft.com
Sdílejte
Předchozí článekPřichází turnaj Boston Major!
Další článekLodě a Halloween!
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.