Event 20. výročí Diabla. Získejte, co můžete!

0

Někteří z vás určitě znají Blizzardí dungeon RPG, Diablo. To dnešním rokem slaví 20. výročí od vzniku této legendární hry. Blizzard se rozhodl potěšit i hráče WoW a připravil achievement, hudbu a itemy, které můžete získat. Všechny jsou, jak už jsme u Blizzardu zvyklí, nějakým způsobem reference na Diablo. Event bude trvat do 11. ledna. Tak si to všechno po pořádku shrňme.

Treasure Goblin

Treasure Goblin

Goblin se objevuje v kanálech Dalaranu ale i různě po Broken Isles. Poznáte ho podle znaku treasure chestky na minimapě. Nezdráhejte se ale se zabitím – po chvíli si začne vyvolávat portál, a pokud ho nestihnete zdolat, máte smůlu. V opačném případě získáte loot, je možný drop z tabulky níže + se objeví portál do tajného kravího levelu (Secret Cow Level):

 

Secret Cow Level

Cow King

Po zabití Treasure Goblina a vkročení do portálu se ocitnete mezi tunou krav. Opravdu – všude budou krávy, a taky jedna obří kráva, The Cow King. Tu se vyplatí zmlátit, padá z ní hračka a další serepetičky, sepsány dole. Loot z ní je ale jen jednorázový, takže stačí ji zbít jen jednou s každou postavou.

Loot tabulka:

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJMMO Champion
Sdílejte
Předchozí článekRok 2016 ve World of Warships
Další článekStrv S-1 charakteristiky
Veronika Havelková
Vášnivá hráčka, která svou lásku k hrám neskrývá a nenechá se odradit skeptickými komentáři o tom, že holky počítačům a hrám nemůžou nikdy rozumět. Závislost na World of Warcraft se na ní podepisuje nedostatkem času na cokoliv jiného, ale ráda si zahraje i GTA V, Skyrim nebo Doom 1 či 2.