Diablo III: Necromancer již v příštím roce

3

Tohle prostě nejde nezveřejnit, Blizzard na BlizzConu 2016 který právě probíba, zveřejnil informaci o které, se již nějakou dobu šušká. Během příštího roku, přibyde do oblíbeného Diabla III nový hrdina Necromancer. Sice to naše peněženky bude stát nějakou korunku. Ale vzhledem k tomu, že Dibalo se platí jednorázově, Blizzardu můžeme jen poděkovat. Na druhou stranu, spekulovalo se mezi dvěma informacema. Zaprvé datadisk, zadruhé Diablo IV, no co by bylo lepší ? Co myslíte?

dialo

Do Diabla dále přibydou dvě nové lokace (Shrouded Moors, Temple of the First Born), které se do hry dostanou příští rok, pravděpodobně formou patche. Během roku vydají vývojáři i balíček s Nekromancerem. Měl by být podobný tomu z druhého dílu.

Balíček s Nekromancerem ( Rise of the Necromancer ) bude vedle nové postavy obsahovat také nového peta, dva dodatečné sloty na postavy, dvě místa do truhlu, rámeček na portrét, vlajku, prapor. Cena je zatím neznámá, stejně jako datum vydání.

Díky tomu, že nová sezóna 8 začala před pár dny, a byla prakticky bezezměn, dalo se očekávat, že Blizzard připravuje na BlizzCon 2016 něco velkého. Nebylo to zase tak velké jako datadisk, nebo dokonce Diablo IV, nicméně balíček s Necromancerem určitě potěší nejednoho fanouška této série.

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Nekromancer je peknej, ja do toho urcite pujdu, ale doufal jsem v datáč 🙁

Comments are closed.