Buďte připraveni si vzít Illidana domů!

0

 Blizzard brzy uvede do prodeje skutečně velice detailní a ručně malovanou a ozdobenou sošku Illidana Stormrage. Tato skoro až socha, měří 61 centimetrů a její tělo je vyrobené z polyresinu 3D tiskárnou.

 Tento kousek vyřezal sám Senior Sculptor Brian Fay z Blizzardu a ručně ho namalovala Senior Illustrator Laurela D.Austinová. soška bude k dispozici v Blizzard Gear Store od 3.listopadu, v pravděpodobné cenové kategorii od 300 – 400 amerických dolarů. Soška je samozřejmě limitovaná a předpokládá se, že jako poslední velká figurka – Grom Hellscream, od Blizzardu, bude vyprodaná opravdu rychle.

 Illidan Stormrage, zrádce a pán Outlandu je ústřední postavou Legion, posledního datadisku k World of Warcraft. Soška ho tedy zobrazuje právě v téhle fázi jeho životního příběhu – příběhu, který je plný hořkých a těžkých rozhodnutí, ne vždy správných. Jeho cesta se dá přirovnat k cestě anti-hrdiny, který je schopný obětovat všechno, aby dosáhl vyšších cílů. Jsem si jistý, že každý fanoušek této těžko pochopitelné postavy, by rád vlastnil její magnificentní podobiznu.

Buďte připraveni si vzít Illidana domů!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů