Na Azerothu řádí prohibice

6

Bohužel, je tomu tak. Blizzard dnes ráno oznámil, že micro-holiday událost Kirin Tor Tavern Crawl musel deaktivovat kvůli značnému množství chyb, které nebylo možno opravit pomocí hotfixů. Na další takovou událost si tedy budeme muset počkat až do příštího roku. Proto si alespoň řekněme, o co jsme přišli.

V tento den se mágové z celého Azerothu oddávají radovánkám a vychutnávají si zasloužené volno. Připojit se k nim můžete díky Tipsi Wobblerune, která každých několik minut vytvoří portál, jímž se dostanete vždy do jiné hospody. V hospodách můžete nalézt mnoho nadšených a tancujících hostů a stejně tak tematických NPC jiných pro každou z hospod. Navíc všechny hospody budou poskytovat jídlo a pití – některé vám přispějí jen k dobré náladě, z některých však můžete získat zajímavé efekty. Pojďme se na ně podívat konkrétněji:

 • Laughing Yeti v Everlooku – Sparkling Snowplum Brandy
 • Firefly Tavern v Cenarion Refuge – Coilfang Reserve
 • Nighthaven Inn v Moonglade – Entangling Rootbeer – Po vypití se na vteřinu zamotáte.
 • The Road Warrior v Gadgetzanu – Mechs on the Beach
 • Thirsty Alley ve Valley of the Four Winds – Barrel-Aged Stormstout – Vypití vyvolá blesky.
 • Tavern v Mists in the Veiled Stair – Blackout Kick – Po požití se vám zatmí před očima (v obrazovce).
 • Broken Keel Tavern v Ratchetu – Blackout Kick – Zčervenáte a následně se stanete průhlednými.
 • The Oasis Inn v Silithu – Liquid Qiraj – Díky totmuto nápoji trochu povyrostete.
 • World’s End Tavern v Shattrathu – Sargeras Sangria – Pití vás promění v impa.
 • Salty Sailor’s Tavern v Booty Bay – South Island Iced Tea

Krom toho se v PTR objevilo i několik dalších nápojů, které by se v budoucnu mohli stát součástí Tavern Crawlu, a to: Kungaloosh, Mulgore Mule, Blood Red Ale, Wild Murky, Magni’s Beard, Blood and Thunder, Crash Landing, Nomi’s Fire Whiskey, Silvermoon Squeeze, Earl Greymane Hot, Grunt’s Grog, Stormwind Stout a Rocket Fuel.

Hospody však nejsou jen od chlastání. Pro zpříjemnění pobytu je v každé z nich připravena také S.E.L.F.I.E. Camera a Discarded Package, v němž naleznete stylový klobouk. To vše, abyste si mohli udělat tu správnou vzpomínkovou fotografii.

Vyfiknout se však můžete i jinak. V době Brewfestu jsou totiž dostupny několikeré předměty, které dohromady vytvářejí set o třech kusech – boty, róba a čepice – vše v různých barvách a provedeních. Dále si budete moci sehnat také vlastní pivní sklenice, vinné skleničky nebo silnější kalibry v podobě Chalice of Benedictus a Symbol of Transgression.

No ale, to vše až někdy příště. Můžeme jen doufat, že Blizzard nám nabídne v blízké době alespoň nějakou náhradní událost, abychom neodcházeli úplně s prázdnou.

Ohodnoťte tento článek!

6 KOMENTÁŘŮ

 1. Kdybys nebyl horďák tak bych tě pochválil 😀

  Takhle jen

  FOR THE ALIANCE!!! FOR THE KING!!

Comments are closed.