5 naprosto božích dárků pro WoWkaře

Shut up and take my money!

0

n3i0a2a8smcx1323864926870

Rádi nakupujete herní produkty s tématikou World of Warcraft, ale nebaví vás už stále se opakující sortiment jako trička, silikonové náramky a další? Tak jste tady správně. Vybrali jsme pro vás pět nejkurióznějších produktů, které by (snad) neodmítl žádný správný WoWkař.

Ještě než se plně ponoříte do pročítání našeho seznamu, sdělíme vám pár zásadních varovných zpráv. Ceny námi vybraných produktu jsou vysoké, hodně vysoké (ne, goldama platit nemůžete). Pokud si tedy nechcete šáhnout hluboko do kapsy, článek berte jako takovou galerii vymyšleného zboží.

Abychom stále jenom nedemotivovali, je tu i pár dobrých zpráv, teda zpráva. Když už utratíte nějaký ten peníz a objednáte zboží do 19. prosince, dostanete jej do Vánoc. Otázkou však zůstává, jestli bude daný výrobek na skladu.

Všechny vypsané kuriozity naleznete na oficiálním herním obchodě gear.blizzard.com, na něm je i řada jiných herních produktů z dílen společnosti Blizzard (i ty svůdné legíny z náhleďáku). Pokud vás v obchodě oslovil odlišný produkt, který žebříčku nemáme, můžete se s ním pochlubit v komentářích.

#5 Licencovaný rámeček

Malá krabičku, která nic neobsahuje, ale stojí skoro dvě stovky. Tomu se překvapivě říkalo NIC a předminulé Vánoce to byl opravdu hit. Společnost Blizzard však posunula tento nevídaný směr “speciálních” dárků na další úroveň a NIC elegantně trumfnula.

Máte doma na zdi nepoutavý obraz či chcete něčím okořenit vaši rodinnou fotku? Orámujte je pravým World of Warcraft rámem! Za dvě stovky máte oficiální registrovanou značku v podobě kovového rámečku. Ten je požehnaný samotným Blizzardem a vašemu předmětu v domácnosti přidá +328 Stamina (za to ale neručíme).

Cena: $15.00 $7.50(~190 Kč)

Rámeček#4 Multifunkční roucho

Hábit pro členy středověkých kultů, kostým na “magičování” během larpování nebo třeba teplý župan po studené sprše. Blizzardí roucha máji zkrátka mnoho užití, nejzřejmějším tahákem je však jejich stylizace, odvíjející se podle jednotlivých frakcí či povolání. To totiž dodá každému hráči jasnou autentičnost.

Róby pro frakce jsou ze 100% bavlny, a tudíž se dají používat i právě jako župan. Zatímco roucha pro povolání jsou sice i ze saténu, ale mají zase mnohem propracovanější design, a taky vám přidají magický armor (samozřejmě jsou dražší než ty frakční). Nakonec jsme našli i roucho z murlocka, ten však není z kvalitních materiálů jako ostatní.

Cena: $60.00 –  $130.00 (~1 520 Kč – ~3 300 Kč)

#3 World of Warcraft mahjong souprava

Málokdo má doma Mahjong, ale téměř nikdo nemá doma Mahjong s tématikou World of Warcraft. Mít něco jedinečného, co nikdo jiný nemá, je přeci slastný pocit.

Kdyby náhodou někdo nevěděl co to je, tak je to stolní hra. Zbytek najdete na Wikipedii, my totiž o pravidlech taky nic nevíme.

Cena: $250.00 (~6 350 Kč)

#2 Vánoční murloc svetr

Sob Rudolf je moc mainstream. Avšak takový murloc mainstream rozhodně není. Představte si, že veškeré vzorky sobů na vánočních svetrech nahradí vzorky murlocků, teď si to přestaňte představovat a koukněte na obrázek níže. Prostě boží, víc dodávat netřeba.

Cena: $45.00 (~1 140 Kč)

1# Štítobatoh Bulwark of Azzinoth

Sen každého warriora z dob datadisku The Burning Crusade se stal skutečností. Štít Bulwark of Azzinoth, který padá z Illidana Stormrage, můžete mít nyní i ve formě batohu. Ideální pomůcka třeba na dlouhé výlety (ostatní turisti budou jen závidět).

Původně exkluzivita pro Čínu, nyní dostupný i pro nás. “Štítobatoh” obsahuje speciální kartu, která ukazuje herní informace o předmětu, také má zadní úchop, díky kterému se dá batoh využít přesně jako štít. Tohle se asijským soudruhům povedlo, to se jim musí nechat.

Cena: $99.00 (~2 515 Kč)

Ohodnoťte tento článek!