23. listopad! Event k 12. výročí World of Warcaft

0

WoW slaví dvanácté výročí. Event, který spolu s oslavami přichází bude trvat až do 30. listopadu. Čeká na nás pár pěkných odměn, jakou jsou peti, příchozí reputaci a expy zvětšující itemy a tak dále. Je to už dlouhá doba, co se WoWko drží na pomyslném trůně království MMORPG her. Pojďme se podívat, jak si můžeme tu oslavu hry ve hře užít.

Jediná věc, kterou musíte udělat, je jít do mailu, kde najdete Anniversary Gift. Ten obsahuje:

  • Celebration Package – výborný pro dělání World Questů a nebo klasické expení (navyšuje příchozí repku a expy o 12%, trvá hodinu)
  • Letter from the Timewalkers – ten startuje quest The Historians. V něm dostaneme za úkol navštívit historiky Ju’pa nebo Llore.
    • Historikové během eventu prodávají užitečné itemy.
    • Také nabízí menší daily quest A Time to Reflect (kratký quest v podobě menšího testu z Azerothských dějin) Odměna za něj je 25 Timewarped Badges.
  • 200 Timewarped Badges (za tuto měnu se kupujjí itemy typu Corgi Pup)
  • Také můžete koupit itemy z předchozích oslav výročí, jakou jsou například Exquisite Costume Set: “Edwin VanCleef” nebo Inflatable Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker nebo doslova jakýkoliv item, který byste si pořizovali pře Timewalking.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJicy-veins.com
Sdílejte
Předchozí článekMaxim Czuwalow odpovedá
Další článekPTR: Změna postavy Symmetra
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.