Změny na tancích Object 430 a Object 430U zrušeny

  12

  Máme pro vás velice zajímavou zprávu z ruského portálu. Vypadá to, že buď již po prvních testech se změny neukázaly jako vhodné, nebo se zvedla vlna nevole, za nerf ruských středních tanků. Zde je zpráva z RU portálu:

  „Tankisté! První zkoušky na supertestu vyvážení nejvyšších tierů středních tanků skončila a máme pro vás novinky. Studovali jsme statistiky a zpětnou vazbu a dospěli jsme k závěru, že výše uvedené úpravy všech strojů neprokázaly správný výsledek a vyžadují další studium v další fázi supertestu. Proto budeme i nadále testovat změny na tancích AMX 30B, Leopard 1 a STB-1. Později přidáme podrobné změny pro další verzi. Podle výsledků testu zůstanou výkonové charakteristiky dvou Objektů „Object 430“ a „Object 430U“ stejné jako na primárním serveru. Úpravy jsou zrušeny. “

  Změny na tancích Object 430 a Object 430U zrušeny
  Ohodnoťte tento článek!
  4.8 (96%) 10 hlas/ů

  12 KOMENTÁŘŮ

    • Trošku by som tomu nerfol predný pancier, ale fakt trošku…

     • Já důvod k nerfu nevidím. Ten tank je pomalý, proč by neměl mít “nějaký” pancíř. Když se nebudu dívat na čísla, tak E50 má taky pancíř, který dingá, navíc je rychlejší a má přesnější dělo.

      • jj souhlsím E50M je 10x lepší nez obj 430U, jede to rychle, presny delo, 430U pomalu jede, domeruje dlouho a líta to nekam do chuje. Kdyby to spis aspon zvýšily trosku aspon cca 5km/h a ten rozjezd je taky hroznej.

  1. 50M má pancíř? Možná tak vrchní plát, spodní je zaprvé veliký a za druhé papírový. Nebo myslíš pancíř na věži, kde si tě dá i osmička? Máš pravdu, nebohý 430U.

   • hm to by me zajimalo jakou osmickou prostrelis E50M na vez 😀

  2. kde dinga E-50? mám s E-50 aj s E-50M niečo vyše 2k bitiek dokopy a určite nedingaju tak jak objekty, kam prebijes 430Ucko keď je v hulldowne mi povedz? nikam. a kam prebijes E50? všade okrem mini mantletu.. áno papierovo má 50tka lepšie delo ale čo to zaváži ked je Učko rus a má k tomu patričné RNG?

  3. Huraa takže uplakanci vyhráli.
   Hodně štěstí v další hře plačky.

  4. Lukluk22: a to je vše co jsi nám chtěl jako říct?? Vadí Ti, že ho nemáš , že s ním neumíš nebo o co ti jde?? Uninstal a nemusíš nic rešit a nám se uleví, že zase jeden chytrolín zmizne ze hry.

  5. Som rad ze supertest potvrdil to co vacsina na co vacsina ludi poukazovala aj bez testovania. Skoda ze na WG na to potrebovalo aj ten test. Snad pridu s nejakymi praktickejsimi zmenami ktore spominane stroje fakt urobia popularnejsimi.

  6. aaa pozor ozvalo se nam tu díte píše tu plačky a kdyby jste viděli jeho staty, pomeranč jako hovado win 45% wn 8 465 😀 a to bych mohl dál pokračovat 🙂 a bude tu o nekom psát plačky. Taks e mej rajčaku.

   Sebastian_PurpleCrew CSA

  Comments are closed.