Změny mapy Ruinberg v přehledné grafice

  6

  Milí tankisté, máme zde další informace z supertestu. Tentokrát se plánují změny mapy Ruinberg. Většina z těchto změn je určena k tomu, aby pomohla jižní bázi s některými nepatrnými terénními změnami, dodatečným pokrytím a odstraněním některých budov.

  Vidíte zde v praktickém formátu GIF:

  Změny mapy Ruinberg v přehledné grafice
  Ohodnoťte tento článek!
  4.43 (88.57%) 7 hlas/ů

  6 KOMENTÁŘŮ

  1. Tady jde o to, že na druhé straně je ten plochý terén taky a na jeho konci vždy kempí TDčka.A ze středu se dá střílet směrem do města. Teď udělali to samé na druhé straně. Odstranili překážky a udělali tam pozice pro TD a z toho midu se dá střílet směrem od města.
   Podle mě, ač to tak moc nevypadá, by to mohlo být trochu vyvážené. Aspoň co se týče téhle části mapy..

  2. zaujimave znazornenie zmien len by to mohlo preklikavat pomalsie ;)…myslim ze dobre zmeny su to vzhladom na vyvazenie oboch stran…ci to bude prospievat aj hratelnosti to je otazka ktoru nam zodpovie prax…som rad za otvorenejsie mapy ale velke plochy s minimalnymi az ziadnymi moznostiami na krytie ci uz sa bavime o vraky kamene ci kriky su v podstate dost casto zbytocne casti mapy kde keby ze daju nejake jazero tak to vyjde skoro rovnako…ale uvidime co ukaze prax ale minimalne to bude teraz vyrovnanejsie pre oba timy…

  3. Problém té mapy je celé to město, odstranit a nahradit loukou s keříčky 🙂

  Comments are closed.