Zcela nová mapa? Ne, to jen WG předělává Plzeň.

25

Opět další úžasné HD video. Tentokrát se Wargaming odvděčí českým fanouškům, přepracoval mapu Plzeň do HD. Že je na co se koukat není snad třeba ani zmiňovat. Jestli něco Wargaming umí, je to práce s grafikou, o tom jsme se již mnohokrát přesvědčili.

Mapa dle mého názoru původně nesplňovala očekávání. Jednak to bylo svou velikostí, opravdu jsem si představoval daleko více prostoru, zvláště v době, kdy mapa spatřila světlo světa.

Krom velikosti byly pro mě zklamáním průběhy bitev. Předpokládané souboje těžkých tanků mezi domy továrních budov nebyly tak zajímavé, jak jsem si původně myslel. Postupem času si ale průběhy sedly a mapa nebyla takovou otravou jako zpočátku.

Co se mi na mapě naopak líbí je možnost otočit i zcela ztracenou bitvu. I když prohráváte o znatelné množství tanků, z dobré pozice se dá udržet i několik tanků najednou. I tak ale mapa nepatří mezi mé nejoblíbenější. Po přepracování do HD možná bude, co myslíte?

490934-world-of-tanks-2500x1233

Zcela nová mapa? Ne, to jen WG předělává Plzeň.
Ohodnoťte tento článek!
4.34 (86.9%) 29 hlas/ů

25 KOMENTÁŘŮ

  1. Že to vypadá hezky, o tom žádná. Já bych ale bral především větší a reálnější mapy ( tzn. když už třeba 3×3, tak pár vesnic, lesů, ale hlavně bez koridorů a trošku rozmanité, ne že vpravo město vlevo zelená atp. ) Ale holt to tady asi nebude no 🙂

  2. No já tu mapu z videa teda fakt nepoznávám… Ostatní mapy které jsem viděl v HD jsem docela poznal ale tady mi připadá že udělali mnoho změn.

  3. ThelvynCZ píše: “Co se mi na mapě naopak líbí je možnost otočit i zcela ztracenou bitvu. I když prohráváte o znatelné množství tanků, z dobré pozice se dá udržet i několik tanků najednou.” – no, tak to by mne tedy zajímalo o čem to píšeš, kde je ta pozice. Zažil jsem různé mapy, kde i poslední 3-4 hráči proti 8-10 dokázali bitvu otočit, ale Plzeň ani jednou. Maskování nula, všude dostřelíš, nikde se neskováš. Obvykle stačí i mírná převaha 2-3 tanky a je zcela vymalováno.

  4. Jo, fialka v OP tanku proti bandě retardů s luxusním MM na topu možná, ale jinak nemáš šanci. Tohle bys vyhrál na jakékoliv mapě.

  5. Jedna z map, kterou bych si dal na 100% mezi blokované, kdyby byla ta možnost.

  6. Přijde mi zajímavější na hraní jak stávající podoba Plzně.
    K tomu vydat konečně nějaká VIII cs prémiák a luxus patch.

  7. mne sa paci polsky pudel z hladiska reality povstania vo Warsave a tiez t 34 85 RUDY serialova star a pes sarik to ma nieco do seba tak by mohol byt neaky tank z csr zastavou z Prazskeho povstania

Comments are closed.