WoT tanková akademie #5

6

Opět zde máme zajímavé video od Wargamingu. Pro někoho to bude pokoukání jen ze zvědavosti, pro jiné to ale může být užitečné video.

Tanková akademie je zpět s novou epizodou věnovanou lehkým tankům a stíhačím tanků! Můžete se podívat, jak na tyto stroje, který si vybrat a ja se s ním chovat v boji. Myslím, že se kvalita těchto videí zlepšuje, nicméně je to něco, co zde mělo být prakticky od počátku hry.

WoT tanková akademie #5
Ohodnoťte tento článek!
4.75 (95%) 4 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Od dob co jsou ve hře kolozmr*i, tak lehké tanky jsou celkem o ničem. I když s lehkým tankem kolozmr*a naspotuji, stejně je ho málokdo schopen trefit, takže vydrží celou bitvu, nakonec mě stejně odhalí a je po hře. Neříkám, že to tak je každou bitvu ale většinou. A není vyjímkou, že ve hře je 5 LT na každé straně.

  2. Vsetko by bolo jak ma byt keby kolecka nelietali jak ferrari. S realitou fo fakt nema nic spolocne. 90 ide a vyzera ze ide 200…. Cisty nonsence. Wg si robico chce. Ale to uz je stara pesnicka… Nefne co komunita nechce a naopak.. Tak preco by mali nerfnut trocha kolecka.. Atd dookola

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID