WoT tanková akademie #5

6

Opět zde máme zajímavé video od Wargamingu. Pro někoho to bude pokoukání jen ze zvědavosti, pro jiné to ale může být užitečné video.

Tanková akademie je zpět s novou epizodou věnovanou lehkým tankům a stíhačím tanků! Můžete se podívat, jak na tyto stroje, který si vybrat a ja se s ním chovat v boji. Myslím, že se kvalita těchto videí zlepšuje, nicméně je to něco, co zde mělo být prakticky od počátku hry.

WoT tanková akademie #5
Ohodnoťte tento článek!
4.75 (95%) 4 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Od dob co jsou ve hře kolozmr*i, tak lehké tanky jsou celkem o ničem. I když s lehkým tankem kolozmr*a naspotuji, stejně je ho málokdo schopen trefit, takže vydrží celou bitvu, nakonec mě stejně odhalí a je po hře. Neříkám, že to tak je každou bitvu ale většinou. A není vyjímkou, že ve hře je 5 LT na každé straně.

    • S tím bohužel vcelku souhlasím …. Lehké tanky dostaly kapku nafrak no …

  2. Vsetko by bolo jak ma byt keby kolecka nelietali jak ferrari. S realitou fo fakt nema nic spolocne. 90 ide a vyzera ze ide 200…. Cisty nonsence. Wg si robico chce. Ale to uz je stara pesnicka… Nefne co komunita nechce a naopak.. Tak preco by mali nerfnut trocha kolecka.. Atd dookola

  3. Ide 90ca zakruty pre neho neplatia ide stale 90……ani teren…. Proste wg…..

  4. Ide 90 do zakruty zakony fyziky pre neho neplatia stale ide rovnako…. …….

Comments are closed.