Podívejte se na novou verzi mapy Studzianki

5

Na SuperTestu se objevila další verze mapy Studzianki. Oproti ostatním mapám, které se chystají do hry, vypadá dost symetricky. 

Mapa sice vypadá, jako kdyby vývojáři nakreslili polovinu a pak ji přeložili napůl, aby se obtiskla i na druhou polovinu. Na druhou stranu skrývá ale spoustu zajímavých míst, a když bude plně osazena HD prvky věřím, že bude úžasná.

yx9tjtxug9i

Pojďme se kouknout na pěkné video záznamy.

vrz4v_3ysbc

Některé změny ve srovnání s předchozí verzí

qgjdqvdze3u

 1. Obyčejná továrna, soubojová arána? (dobré se ji vyhnout)
 2. Bezpečné místo k proniknutí k základně
 3. Prostory pro lehké a střední tanky.
 4. Střelecké prostory
 5. Písečná řeka 2.0
 6. Skvělé prosory pro rychlé tanky

wnjmu33wgz4 s-9j3y-tjgo 5j7gzdqxkug hmazsfb26yc

Podívejte se na novou verzi mapy Studzianki
Ohodnoťte tento článek!
4.17 (83.33%) 6 hlas/ů

5 KOMENTÁŘŮ

 1. NE NE, ze by WG delalo i jine nez koridorove mapy ? No to sem na to zvedavej.

 2. Že by otevřená mapa? To je nějaký žert, ne? Vždyť přeci Stalingrad, Charkov a hlavně Paříž patří mezi nejoblíbenější mapy, čekal bych spíš Berlín po spojeneckých náletech, nebo tak něco. Obzvlášť když jsou ve hře lehké tanky tieru X. Zkrátka městských map je zoufale málo a teď ještě tohle. 🙂 😛 😀

  • Že nám ji ukážou ještě neznamená, že bude přidána, takových map už jsme na videích viděli, ale ve hře není žádná z nich. Uvidíme po dokončení těch slavných HD map. Třeba něco přidají do hry, něco opravdu nového, neokoukaného. HD mapy jsou jen takový nový nátěr na tu šeď dnešních několika map.

  • to by museli vykopat ty pitomce ze supertestu a dat tam nekoho rozumnyho aby nejaka nova mapa prosla + pokud nejakou otevrenou vydaji tak se nebojte ze by naoplatku neprisel treba podzimni himmelsdorf nebo jarni ruinberg 😉

Comments are closed.