WoT Supertest – E75 TS

7

Dalším tankem který se dostal na supertest je německý těžký tank E75 TS. Jedná se o kombinaci několika strojů, které jsou typické pro německý národ.

E 75 TS

post-502699962-0-33695700-1562317780

Druhé vozidlo, které se dostává na supertest je těžký tier VIII, který je připraven podpořit německý tech strom. Jmenuje se – E 75 TS.

Toto vozidlo je spojením německého těžkého tankového inženýrství: Tiger II, E 75 a Löwe. Klasické uspořádání King Tigera bylo rozšířeno o pancíř tanku E 75 a zaoblenou věž vypůjčenou z tanku Löwe. Kromě toho byly strany zesíleny ochrannými pláty a velitelská kopule není tak velká. To vše kombinuje E 75 TS s působivou ochranou vpředu i na bocích. Co se týče HP, 1600 je jedna z nejvyšších hodnot na osmém tieru.

A ani dělo nezůstává pozadu! Tento těžký tank nese 105 mm kanón s průbojností pancíře 227 mm se standardním AP a 282 mm s APCR nábojem. Nabíjení bude trvat 12,3 vteřiny a střely nabízí 360 poškození při každém zásahu. Možná si myslíte, že žádná z těchto statistik nevyniká na první pohled. Neměli byste se na ně dívat individuálně, ale spíše je spojit aby vám pak vyšla jedna z nejúčinnějších zbraní na osmém tieru.

Maximální rychlost je 30 km / h, ale této rychlosti dosáhne vcelku jednoduše. To znamená, že můžete podpořit útok a v případě potřeby se vrátit zpět.

Model E 75 TS není plný překvapení, pokud jde o jeho styl hry, je to jednoduše německý těžký tank, který může jak absorbovat a odráže střely nepřátel. Kvalitní dělo a pancíř vám dovolí vyrovnat se s většinou nepřátel.

WoT Supertest – E75 TS
Ohodnoťte tento článek!
4.63 (92.5%) 16 hlas/ů

7 KOMENTÁŘŮ

  1. Víc tanků co jsou vycucaný z prstu…ta hra jde poslední 3 roky do sraček, ale furt budou tahat prachy nebo přidávat nesmysly,ale ne a ne řešit zásadní věci jako balanc map,”gold” munici…a tím nemyslím rozvrtat celou hru a ještě všem tvrdit, že to tak hráči chtějí…přitom stačí srazit dmg na “goldu” a zdražit. Jen malý ráže by šli,třeba jen o 10% s dmg dolů,tzn 75-76mm děla by to skoro nepoznamenalo a ty low tier flusbroky bych neřešil…tam stačí zvýšit HP tanků…

      • Třeba ty co do hry vložili dost času a financí? Mě to nějak nežere, já se hru po tří letý pauze učím znova. A na WNku to je vidět…z 2273 jsem spadl na krásnejch 2219 +/-… to co jsem měl nahráno,než mohl každej nabíjet skill a neřešit pancíř E-100,Mause a dalších pancéřovaný ch tanků,než přišli nesmysli jako obj.430,279ka ci co to je za mrchu a další krámy…tenkrát jsem mohl vzít tank a využít jeho předností, dneska se vyplatí hrát Chieftaina,430tky,a švédy,zbytek hraje druhý (jestli vůbec) housle,US tanky,ty taky nikdo nejezdí…proč? WG tu hru pěkně kurví,ale nevidí to a ještě bude komunitě cpát, že to tak chceme…určitě.

  2. Že by šel konečně TigrI na VI. tier kam patří, Tiger II na sedmý a tohle byla regulerní osmička? Skoro by se jedna větev německých heavin začala dát chápat.

Comments are closed.