WoT: Režim hraček pro konzole

12

Jestli jste konzoloví hráči a vlastníte World of Tanks, můžete se těšit na novinku pro oslavu Vánoc. Do hry se po omezenou dobu dostane “režim hraček”. Na něj se můžeme těšit od 22. prosince.

Spolu s režimem jde o novou mapu, samozřejmě ve vánočním stylu, a také upravené modely tanků a velice zajímavé zvuky. Bojovat se bude pod vánočním stromkem a hledat protivníky musíte mezi dárky. Z každého zabitého vozidla vám padne neznámý dárek, který bude představovat určitá vylepšení.

Vše vypadá velice barevně, zábavně a vtipně, zejména pak zvuky výstřelů. Připravte se na to, že po nepříteli budete střílet baňky. Osobně se mi tento nápad líbí, jen je škoda, že se dočkají pouze konzolí hráči. Více o tomto režimu zatím nevíme, na další detaily si musíme počkat. Hra je samozřejmě zdarma ke stažení pro PS4, Xbox 360 a Xbox One.

WoT: Režim hraček pro konzole
Ohodnoťte tento článek!
3.83 (76.67%) 6 hlas/ů

12 KOMENTÁŘŮ

 1. Rad bych nejaky mod privital i na PC.. Posadka nebo nejaky jiny bonus by se hodil 😉

     • Klasickej Ferda … že se vůbec divíš. Má od WG 48% bonus a stejně je to málo, stejně je to zase zasraný WG protože jen 48% -_-

     • Jasné nehovorím len o bonuse áno ten je fajn dajme tomu ale celá ta Vianočná akcia podľa mňa nie je nič moc a nič dobré pre hru samotnu.Ako áno type59 kľudne môže byť v obchode normálne je to priemerný tank teraz.Ale tá myšlienka rozdávať prémiové tanky hre len uškodila.

   • Asi si nepochopil co jsem tím chtěl říct.. 😉
    Já už mám 48% na všem a o to mi vůbec nejde.. Hraju jako obvykle a bonus jsem nezaregistroval.. Jde mi o to, že je to stereotyp a každý nový mod dělá hru zábavnější.. Za těch 6 let tady bylo pár modu, které bych přivítal znova… 😉

   • Nejde o ten bonus, ale spíš o to, že například na mne je tam těch pimprlátek moc. Strašně zdlouhavě se s tím pracuje, strom, snehulak, plot… ozdoby, krabičky, prostě mám rád jednodušší věci, které vedou k cíli, ne tenhle “bordel”, který mě akorát odrazuje od toho se do toho pouštět. U mne opět zůstalo u toho, že hru přes vánoce nezapnu, nebo jen sporadicky. Ale nic proti, kupce si to jistě najde. Holt jsem už asi na to moc starý, abych to dokázal nějak výrazně ocenit. Pro mneje to jen kýč bez užitku.

    Jo a všem, kteří to tu ještě nevzdali, přeji pěkné Vánoce 🙂

  • Jojo, tohle by se mi na PC libilo, je to takové správně legrační 🙂 Mé dceři se to líbí moc.

   • To verím.Ved WoT klasické je na zaplakanie čo stým WG dorobili.To nedá dokopy ani Boh.

Comments are closed.