WoT prémiový účet na den zdarma

10

S příchodem nové aktualizace se ve hře objevil i nový prémiový účet přímo pro hráče World of Tanks. V budoucnosti by se prémiové účty na míru měly objevit i pro další hry.

Ve WoT začíná dnešním dnem oslava konce 2. světové války a Wargaming nám nyní nabízí možnost vyzkoušet si tento účet zdarma. Stačí použít níže uvedený kód v obchodě World of Tanks a bude vám připsána nejnovější verze prémiového účtu na den.

KÓD: 2019MILITARYPARADE

Dále od 8. května 7:00 do 11. května 7:00 bude probíhat akce Vojenské přehlídky 2019, která nám přinese speciální zkušenosti, mise a odměny.

 

WoT prémiový účet na den zdarma
Ohodnoťte tento článek!
4.85 (96.92%) 13 hlas/ů

10 KOMENTÁŘŮ

  1. Mel bych dotaz, chtel bych vyzkouset hrat na ru serverech a nevim, jestli musim mit stazenou znovu hru na jiny disk v pc, protoze chci vyuzivat i eu server a nebo staci jenom registrace na ruskych strankach a multi klient na prepinani serveru? Dekuji za info.

    • Musíš mít nový účet na ru serveru, tzv. migrace zatím není do hry přidána. Kdysi existoval ke stažení mod, který umožňoval, pokud jsi měl účet i na jiném severu, hraní z jednoho klienta i na jiném serveru, kde jsi byl registrován. Při spuštění hry jsi mohl zvolit kde budeš hrát. Jestli je v současné době k dispozici nevím, najdeš to na ruských stránkách. A nekoukej moc na “Martyho”, ru servery jsou stejné jako ty v eu, jen s výjimkou dvou, kde si hráči udělali “svoje” nepsaná pravidla. 🙂

  2. Kéž by ten prémiový účet byl pouze po dobu hrani já hraju max o víkendu a max 3 hodiny

  3. Bertiboom (on): Díky za info už jsem si to udělal a klienta na multiregiony mám staženého a vše funguje v pohodě. Co se týče hraní na RU. serverech tak za Mě super, nevím jestli mám takové štěstí a nebo že bych byl až tak dobrý ( o čemž pochybuji), ale s EU servery se to nedá srovnávat. Hraju stabilně na RU. 1 a ráno 50k a k večeru samozřejmě daleko více a bitvy jsou někdy nepochopitelně rozjeté ale většinou hlavně tyhle vyhrávající.(fakt divný) Složení týmu je vyváženější a zábavnější, ale je to tím, že hráčů je opravdu dostatek. Přestávám hrát na EU serverech a budu se raději snažit hrát na pohodu s Rusy. Stává se Vám teď po poslední upgradu, že arty dávají třeba za 1300 dm?? Ps: Komunita zatím super a nikde jsem zatím nečetl, že by někdo někoho někam poslal a nebo neustále klikal jako dement.

  4. Bertiboom (on): které dva servery jsi měl na mysli a neboj na Martyho _ vola nekoukám, nemám ho nějak v oblibě je to taková vlez do prdele WG.

    • Vystihl jsi to naprosto přesně, tam se hra hraje, výjimka jsou tuším server 3 a 7, a tam se hráči chovají ještě hůř než na EU. Kempíš vzadu s lightem? Není problém, že jsi zabit či těžce poškozen vlastními, následně ti hráči z týmu dají reporty (dostaneš jich 14) -a za pár dní máš problém. Automat tě po 100 reportech dosažených za 100 dní (alespoň tak to bylo) dá ban. Pravda je, že to na ru s výjimkou dvou serverů není tak toxické, hry mají jiný náboj, není nouze o překvapení a hra je tam zábavná. Na EU je vše podle šablony, tam ne, ale to jsi už poznal. Jinak EU 3 je ve Frankfurtu.

  5. Bertiboom (on): Hraju většinou na RU.1 a super a řekl bych, že to je asi taky o tom počtu hráčů co hraje. Eu1 ráno 10k a Ru. 50K , ten rozdíl je obrovský a složení týmů pak je o něčem jiném. Měj se a díky ještě jednou za info.

Comments are closed.