V aktualizaci 1.5 se objeví nový prémiový stíhač tanků T78

  10

  T78 bude americký stíhač tanků na šestém tieru a samozřejmě bude prémiový. Což znamená hlavně to, že budete mít možnost dostat do své garáže tank podobný americkému stíhači tanků Hellcat s možností vložit do něj posádku z jiných amerických stíhačů tanků. 

  Pokud máte tedy americkou posádku s více perky, bude tento stroj velice zajímavý. Pokud ale posádku nemáte, rozhodně bych jej nekupoval, nevyužili by jste jeho potenciál a pravděpodobně by vás příliš dlouho nebavil.

  T78-Compare-RSR

  Údajně měl být tento stroj náhradou za T25 / 2 ale WG od tohoto kroku upustilo a rozhodlo se jej představit jako prémiový stíhač na šestém tieru. Otázkou je proč.

  Obrázky tanku T78

  V aktualizaci 1.5 se objeví nový prémiový stíhač tanků T78
  Ohodnoťte tento článek!
  5 (100%) 7 hlas/ů

  10 KOMENTÁŘŮ

  1. No a máme tu další “Velikonoční” vlnu “bonusových kódíků” … ovšem mistr tesař (nyní v podobě Wargamingu) se nám opět a tradičně UTNUL 😮 !!!

   COLORUREGG

   ANEGGADAY

   EGGFULOFCOINS

   EGGSPERIENCE

   EGGOVEREASY

   *kódů spousta, ale aktivovat mi šel pouze jen jeden-vyzkoušejte VY … třebas budete mít více štěstí …
   Wargaming se nám opět vybarvil ve své plné kráse (jako ty velikonoční vajíčka) – uvádějí, že kódy můžete aktivovat jednou na účet (ne jeden-pokud to zas nepsal nějaký jejich technický umělec a analfabet) a počet aktivací/zadání kódů má být dle nich: “NEOMEZENÝ” ( což jim nějak asi uniklo a nikdy to nebylo ani možné-možná pro vyvolené a platící … 🙁 ) 😮 😮 😮 !!! !!!

   • 3 kódy jsem našel (na WG stránkách jak radili) do 1 hodiny po oznámení na offiko stránkách a ani jeden nefunguje. Poté jsem zkoušel i ostatní 2, které jsem našel na FB stránkách WOT. Taky nic. Ani jeden. A… a to jsem platící hráč! xD

  2. a pozor to byla rychlost-ten záhadný analfabet už si opravil alespoň jednu z mnoha svých chyb: “status se nám již změnil na počet: OMEZENÝ” … to je apríl a odporná sranda jak má být !

  3. A další nášup “sraček z Wargamingu” (že je to pořád baví si s Vámi všemi vytírat zadky…) … jen co se objevili, nefunguje už ani jeden-já kdybych takto fungoval v práci … … !!! !!!
   Ale jen jim plaťte za tyto skvělé služby dále, dále a dále … … (že Vás to stále baví jim neustále a donekonečna cpát prachy, když si s Vámi pouze a jen vždy vyttřou “kakaovou dírku” … ovšem na tu druhou stranu-*DOBŘE VÁM TAK VY NEZNABOZI* ! :))

   EGGTYMER

   FREEDOMEGGO

   BROKENEGG

   CHIRPCHIRP

   *Dokonalý výsměch a to ještě na “velikonoce” … díky “WG” – chováš se naprosto stejně jako celá podělaná “evropská unie” co si tu z nás dělá pouze “odpaďák” a nadržuje “P” Polákům !!! !!!

  4. Komentář ke stíhačí žádný, zato nadávek nekonečno. To je ta naše skvělá”hráčská komunita” !!!

  5. Šasi z Chaffka, veža Hellcat…nech to je kua také rýchle a nemusí to mať pene 200, stačí 180 😉 a o5 WG dám zarobiť…. možno…

   • No tak ta pene je zatím jen 160 (na Pancíř probíjejícím granátu) 😉

  Comments are closed.