WoT NA: Panhard EBR 75 se vrací!

4

Srpen na americkém serveru začíná burácejícím starte motorů s návratem Panhard EBR 75 (FL 10). Tento stroj se opět vrací do prémiového obchodu. Díky své mobilitě, výjimečné obratnosti a dobrému samonabíjecímu dělu toto lehké tankové vozidlo francouzského tieru VIII. nabízí jedinečný a zábavný herní styl!

66167

Pravdou ale je, že nemusí každému hráči sedět. Stručně řečeno, s tímto mechanizovaným mistrovským dílem jste opravdu rychlí! EBR 75 je jediné kolové vozidlo s tímto zajímavým zásobníkem. Použijte jej k rychlému rozdělení poškození poté ustupte a znovu nabijte. Jeho přesnost je značně vylepšena standardními munice APCR s neuvěřitelným časem zamíření.

Díky slušné stabilizaci můžete spolehlivě zasáhnout cíle i za pohybu, bez ohledu na rychlost. Použijte svou kamufláž k přiblížení se a odhalení nepřátel na otevřených polích, rychlost k rychlému úniku z nebezpečí.

Musím říci, že mi osobně tento tank moc neseděl, spíš bych řekl, že mne velice rychle přestal bavit …

WoT NA: Panhard EBR 75 se vrací!
Ohodnoťte tento článek!
3.86 (77.14%) 7 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

    • Už ti bylo více než 5 let? Podle toho co tu píšeš za “speciální” dotazy, tak mentálně asi ještě ne. Nebo hraješ jinou hru? Tenhle stroj již dávno na EU serveru jezdí, a dokonce jsi ho mohl získat “zdarma” v maratonu!

      • To jo, mne bavil asi týden … takže bohužel za tu energii nestál… jen doufám, že na CZ stroj budu mít stejné množství času, pokud teda bude v maratonu. Peníze bych už za prémiový tank nedal… to raději účet … vyjde to daleko lepe

Comments are closed.