WoT NA – Hlášení o zneužívání fyziky, reportování toxicity

10

Poškození spojenců v týmu mělo zmizet s aktualizací 1.6, ale stále se objevuje zneužívání fyziky! Je to snadně odhalitelné a stejně tak preportovatelné. Ve hře se vyskytují takovíto toxičtí hráči, kteří vás například tlačí nebo blokují? Podívejte se na video, jaké proti nim můžete podniknout kroky.

tZN8Ygx

Chcete-li nahlásit problém, přejděte na následující odkaz a najděte „Zneužití fyziky”: REPORT A PROBLEM Sankce se stále shodují s naší politikou hry, kterou najdete zde:STRIKE POLICY

 

I když se jedná o oficiální zprávu z amerického serveru, samozřejmě je tento prohřešek reportovatelný i na ostatních serverech včetně toho evropského. Jak moc a jak efektivně budou toxičtí hráči postihováni netuším, ale doufám, že trestu neuniknou.

WoT NA – Hlášení o zneužívání fyziky, reportování toxicity
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

10 KOMENTÁŘŮ

 1. Hlavně že tomu všichni věřili, jak si budou nyní spokojeně jezdit po mapě a žádný z týmových “vocasů” jim už nikdy neškrábne lak na jejich vyleštěným stroji … jj-“WG” jako vždy a se vším !!! !!! 😮 😮 😮

  … a co se týče reportování (prostřednictvím automatiky ve hře) … to jsou “bajky a fantasmagorie” … reportovací systém byl zaveden aby se všem zavřeli huby a oni to věčné naříkání nemuseli poslouchat či prošetřovat … a tak nic z toho stejně NEbude … *TREST NEDOSTANE NIKDO-NIKDY* ! 🙂

 2. … ovšem pokud je v bitvě někdo takové HOVADO (a dělá vám všechno možné/zkurvené) … pak su pro to mu to v té bitvě vrátit stejným dílem a se stejnou razancí (bez jakéhokoliv ohledu na tým a výsledek bitvy který to bezpochyby zásadně ovlivní) … ať si říká-kdo si co říká/brblá … či si mě za to celý tým poté “reportuje” (mě to za to stojí) ! 😮

  !!! OKO ZA OKO A ZUB ZA ZUB !!! 😉

  • Je ti jasné že keď mu začneš robit uplne rovnako zle tak to znamená že vyhral a o to mu ide. Keby ti vyvraždí rodinu alebo ta kuchne tak nepoviem ale toto sú trollovia. Nádych výdych a kašlať na neho.

   • To je presne cesta do pekel. Vsak o nic nejde, kaslat na to. Vzdyt je to jen hra, a tak promineme vsechno vsem a pak se divime, ze toxicita ve spolecnosti obecne stoupa. Chce se mi z tebe zvracet.

 3. Zrovna tento týden jsem reportoval jednoho hráče, který mě záměrně vytlačil když jsem dělal sidescrape a já díky tomu umřel. Od WG jsem dostal níže uvedenou odpověď. Bohužel jak a jestli ho potrestají jsem se nedozvěděl.

  děkujeme za kontaktování Wargaming.net zákaznické podpory.

  Osobně jsem zkontroloval zaslané přílohy a je zde zřetelné, že Vámi zmíněný hráč porušil naše pravidla.

  Je mi opravdu líto, že jste narazil na tak neslušného hráče, který Vám zkazil zážitek z naší hry.

  Každopádně Vás můžu ujistit, že tento hráč bude za své prohřešky potrestán dle našich pravidel. Bohužel však nesmíme sdělit jakým způsobem bude nahlášený hráč postihnut, nicméně nás velice těší, že se snažíte udržet naši komunitu v dobrém stavu.

  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hodně štěstí v další bitvě!

  V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte znovu kontaktovat.

  S pozdravem

 4. K tomu automatu, fungovalo to dříve tak, že hráč, který v průběhu 100 dní nasbíral 100 reportů, dostal BAN, už si nepamatuji na jak dlouho, ale první byl tuším na 48 hodin a pak se to násobilo. Kdysi se to využívalo v klanových válkách, zejména polské klany si vybraly nejlepší protihráče a každý mu dal všechny své reporty. Ti pak nemohli bojovat v CW po dobu banu, došlo tak daleko že to řešil i WG.

   • Bez ingame kontroly to prostě nikdy nebude fungovat. Je jasné, že ingame kontrola nepostihne ani mizivé procento her, natož pak “prasáren”. Kdyby ale ve zjištěných případech WG postupovalo opravdu tvrdě, tak by se to rychle rozkřiklo. Nicméně mám pocit, že WG tu “toxicitu” ve hře mírně podporuje. Jsou to emoce, adrenalin, tedy to co tu hru dělá takovou jaká je. Bohužel i debilové v ní mají svoje místo. A vo tom to je.

Comments are closed.