WoT bonusový kód

17

Máme zde bonusový kód do hry World of Tanks. Pokud jej chcete aktivovat, musíte se přihlásit na stránkách Wargamingu. A poté aktivovat kód ZDE.

CAPTUREDSTREAM19

Tento kód je znám již několik týdnů, ale WG v něm měla chybu. Nyní je kód plně funkční a odměny jsou dosažitelné. Dává misi pro spoustu nápisů a bojových rezerv.

WoT bonusový kód
Ohodnoťte tento článek!
2.5 (50%) 18 hlas/ů

17 KOMENTÁŘŮ

  • Lidi, mám na účtu misi s názvem CAPTUREDSTREAM19 … úkolem je být mezi 12ti nejlepšími podle zkušeností 5x. Mi funguje, otázkou je jestli vám už nešel poprvé … tenhle kód prej blbnul.

 1. *Bonus Codes*

  THX..WITCHING….US

  …….WGBIRTHDAY21

  *…stále zde není zavedena/chybí sekce na vkládání “bonusových kódů”, no … a proto tedy tyto kódíky (dávající spousty skvělého) nejsou “úplné a něco v nich také chybí”! 🙂

 2. … ale jde přátelé … jde VLOŽIT a AKTIVOVAT bez jakýchkoliv problemasů !!! 🙂 🙂 🙂 … v tom dávám “Thelvynovi” za PRAVDU ! 😉

  🙂 NAPIŠTE SI NA PODPORU – TI VÁM JISTĚ A VELMI OCHOTNĚ POMOHOU A JAKO VŽDY VYJDOU VSTŘÍC !!! !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  • Příteli…jistě jsi schopen rozeznat drobný rozdíl ” jde bez jakýchkoliv problémú aktivovat TOBĚ ” a ” někomu z neznámých důvodů aktivovat nejde.”

 3. … pak patrně stojíte: za PRD či to NEumíte (já to vidím u vás chytráků, vychcánků, retardů a nemožných děcek … na obě varianty) 😉 … a jinak … já tvůj přítel jsem, ale ty můj “rozhodně” NE 😉 !!!

  • Jo sorry, já myslel, že normálně diskutujeme. Tak to nic. No snad se Ti ulevilo a pozdravuj doma. Jo a určitě nestojím o to, aby někdo jako Ty byl mým …vlastně čímkoliv.

 4. Tak nic, ani mne to nejde … skusal som kopirovat aj rucne napisat 🙁

  • Opravdu nevím, já to zkoušel na 3 účtech a všude to fungovalo … taky by wargaming mohl aktivovat jinou hlášku než jen nefunkční kód. Kdyby to napsalo, proč kód nefunguje bylo by to přehlednější.

Comments are closed.