World of Tanks a Sabaton

  5

  Chuck Norris ve World of Warcraft, Steven Seagal ve World of Warships a Dolph Lundgren ve World of Tanks. Co to bude příště? Zeptám se jinak, která metalová skupina miluje tanky a při svých cestách hrají World of Tanks?

  Každý z nás má jistě nějakou oblíbenou celebritu, a když se ještě k tomu ukáže v reklamě vaší oblíbené hry. Je to sice reklamní tah, jak oblbnout lidi, aby se pustili do toho, co dělá jejich idol, ale na druhou stranu to funguje. Kdyby Kája Gott hrál tanky, jistě se servery zaplní jeho staršími fanoušky. Dnes ale nebude řeč o popu, ale metalu – a to švédském metalu.

  Ti z vás, kteří měli tu čest (jako já) být na koncertě Sabaton v Praze 2017, mohli vypozorovat, že skupina ke svým písním přiřadila i videoscény ze hry World of Tanks. Švédská skupina se tím vůbec netají a můžete je vidět hrát na jejich facebooku nebo youtube, když relaxují a chtějí svým fanouškům něco vzkázat. Tentokrát ale svoji novinku (nový videoklip?) prozradili na youtube kanálu Wargaming. Bylo jasně vidět, že skupina byla velice nadšená za zapůjčení a vyzkoušení techniky. Někteří ze zaměstnanců Wargamingu se přiznali, že při své práci poslouchají právě Sabaton.

  Joakim Brodén, zpěvák kapely se přiznal, že rád hraje s československými tanky. Jelikož je to napůl Čech a na půl Švéd, není se tedy čemu divit. Bohužel pro nás, kteří hrají na počítači, se s touto kapelou v bitvě nesetkáme. Kapela si musí vystačit s konzolovou verzí hry.

  World of Tanks a Sabaton
  Ohodnoťte tento článek!
  4.2 (84%) 10 hlas/ů

  5 KOMENTÁŘŮ

  1. Sabaton je super rad pocuvam 🙂 inak kedze uz tankfest je tu uz za chvilku mate fotku s tiger 131 vs tiger 217 ? bral by som krajsieho 🙂

  Comments are closed.