Do World of Tanks přichází Vánoce

  51

  Sváteční operace 2018 dorazí do World of Tanks 15. prosince a potrvá až do 15. ledna! Toto období přinese spousty slev, ale taky bonusů. Pojďme se podívat na několik tipů, jak si bonusy co nejvíce užít.

  1920x900_eng

  Jak získat co nejvíce z této prázdninové sezóny

  Plňte speciální mise

  Sváteční bouře přináší celou řadu týdenních bojových misí. Dokončením těchto misí získáte krabice plné dekorací a herních předmětů (vybavení, spotřební materiál, kredity a další). Čím větší je výzva, tím jsou cennější odměny!

  Vyzdobte své dvory

  V letošním roce můžete zdobit téměř vše, co vidíte na garážovém zimním dvoře, dům, lampy, strom (samozřejmě!) – dokonce i sníh může být přetvořen do sněhuláka. Ale proč je to vlastně důležité? Spolu s radostí, kterou proces přináší, dekorace definují vaši úroveň sváteční atmosféry, čím lépe vypadá váš dvůr, tím rychleji se dostanete na úroveň 10 a tím cennější přepravky dostanete.

  jan2017_wallpaper_1024x600

  Úroveň slavnostní atmosféry

  V duchu svátků dává Wargaming dárek za 1. úroveň sváteční atmosféry, ve které je jako odměna zabalený tank, každému, kdo se během „Sváteční operace 2018“ přihlásí do World of Tanks. Potom se můžete propracovat ke skvělým slevám na tanky první až desáté úrovně a mnoho dalších odměn.

  Sestavte kolekci

  Všechny ozdoby, které dostanete, jsou uspořádány do čtyř designových kolekcí: Tradiční Vánoce, Moderní Vánoce, Sovětský Nový rok a Čínský Nový rok. Sestavení celé kolekce vám zajistí exkluzivní položky pro úpravu vzhledu vozidel, zatímco dosažení slušného postupu v jakékoliv ze čtyř sad vám dává slušné posílení zisků ZK, ZK posádky, a kreditů za bitvu. A nikdo neřekl, že můžete mít jen jednu kolekci. Poperte se s kompletací všech čtyř sad, abyste získali všechny bonusy!

  wallup.net
  wallup.net

  Vytvořte si sbírku

  Všechny dekorace, které získáte, jsou uspořádány ve čtyřech designových sbírkách, tradiční vánoční, moderní vánoční, sovětský nový rok a čínský nový rok. Sestavování plné sbírky vám poskytuje exkluzivní položky pro přizpůsobení, a přitom budete mít solidní pokrok v libovolné ze čtyř setů, a tak získáte podporu ve zkušenostech, zkušenostech posádky a výdělcích z kreditů na jednu bitvu. Můžete dokonce zkompletovat všechny sbírky.

  Popožeňte svůj postup s adventním kalendářem

  Každá nabídka v adentním kalendáři přináší taky speciální misi. Nějaká ta drobná odměna navíc se vždy hodí, nemyslíte?

  world-of-tanks-japan-tank-art-winter-snowfall

  Do World of Tanks přichází Vánoce
  Ohodnoťte tento článek!
  4.04 (80.87%) 23 hlas/ů

  51 KOMENTÁŘŮ

  1. minule to bolo sice spestrenie ale to kombinovanie ozdob bolo zakratko prudko otravne…uvidime ako to vypali tento rok

  2. Ta T-29 jako odměnovej tank vypadá jako strašná plečka ale darovanému koni … 🙂

  3. zase za budu dat kupit ozdoby ? skusil by som kupit za par euro sice minuly rok som nevyhral kr pattona ale skusil by znova ajtak musim kupit 30 dni premka…

    • Zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=510&v=7QAZbHndVDo

     1. vánoční garáž bude od 15.12.2017 do 15.1.2018

     2. budete upravovat dům, osvětlení ohrady, sněhuhuhuláka a vánoční strom (ten byl i loni)

     3. dárečky s ozdobami si budete moci dokupovat nebo jen vyjezdit

     4. potřebné ozdoby budete skládat z těch rozbitých (konkrétně ze střepů, na novou ozdobu bude potřeba minimální počet střepů)

     5. budou 4 verze vánočních kolekcí (z ozdob rozvěšených na stromě, ozdob huhuláka, osvětlení ohrady a výzdoby domu = 13 ozdob), každá z nich bude dávat bonusy pro jiný národ, tj.
     – kolekce s huhulákem (sovětský Nový rok) bude dávat bonusy sovětským tankům
     – kolekce tradičních vánoc bude dávat bonusy německým, francouzským, československým a polským tankům
     – kolekce současných vánoc – budou bonusy Američanům, Britům, Japoncům a Švédům
     – kolekce čínského Nového roku – budou bonusy Číňanům

     6. bonusy budou zvýšené výdělky (kredity), zkušenosti a schopnosti vybavení (ventilace, bino… budou dávat víc???) – každá kolekce má 5 stupňů (0-4), tj. max bonus budou 4 % k výdělkům (vybavení?) x bonus za tier vozidla = tier X bude mít s nejlepší kolekcí bonus 12 % (že by tier X byly finančně soběstačné???)

     Naplánujte si, které kolekce budete sbírat prioritně, tj. pokud často jezdíte Němce, Frantíky nebo Čechoslováky, tak si udělejte první kolekci tradičních vánoc.

     EDIT: dárkem je sovětský tier3 MT T-29 = posádka je velitel, řidič, střelec (má i perky nabíječe) a 2 radisti (ocení všichni, kdo jezdí T-28 a T-28E F-30). Gratuluji všem, kteří mají v garáži Pz. IC – vytáhněte milášky, oprašte je a vybavte. Vraždění neviňátek bude brzy.

    • Loni nebyl Type 59 v nabídce. Proč by tam měl být letos? M. Jeřábek to na streamu řekl jasně – žádný Type 59 na krámě dokud on bude ve WG na židli šéfa vývoje.

    • Oiwar, no aby si nebol sklamany. Lebo ze typ uz nieje to co byval, je to iba tien zasle slavy,iba legenda.
     Ked uz nevies co z evrami napchaj ich inde nie do eot, ked uz musis do wot nepchaj ich do typa ked uz do typa, zaobstaraj si aj flasu borovicky, lepsie sa hra.

     • Presne tak a ľahko sa môže stať že ani Jerabek nebude na vývoji WG ho vyhodí kedykolvek.Nejfe o ľudí nejde o hru ale ide o peniaze zisk.

      • A Tobě nejde v tvojich zahraničních firmách o zisk? To jsi v tom případě opravdu divný majitel.

      • Zalez do búdy dunco a nepapuluj.Ale keď ja niečo poviem tak to platí a nie ako WG to nebude v predaji a tamto nebude v predaji a všetko je vždy v predaji tak to bude aj s Fochom a 183 o pár týždňoch bude aj to možné kúpiť.

      • Nemluvíš už z hladu? Nebo snad firmy nevydělávají??? Ale jasně, pokud něco poví Ferdík, tak přes to nejede vlak. Nechceš se dát na dráhu komika?

      • Tam kralujes ty veď ty si pajac na srandu ty atrapa človeka ty si nula ty niesi ani človek ale atrapa.A neotravuj ty obmedzenec.

      • Milý Ferdíku. Zkus to trochu inteligentnější formou. Tohle nemá úroveň.

  4. Děkuji za informaci, že mezi 15. 12. a 15.1. to nemám zapínat. 🙂 Je fajn vědět, kdy to bude nehratelné. To je asi to jediné, co je u WG spolehlivé 😀

  5. Ako WG sa zase ukázalo v bednicke dávajú 7000 kreditov óóó ako strasne veľa.

  6. To by mě zajímalo jak to bude… po tejdu se bude hrát od znova ty samé mise a nebo budou nové?.. a nebo tyhle mise jsou vše na celý měsíc?… od 15.12. – 15.1. ?… bo já už ty mise vyjezdil hned 15.12. a po jedné bedničce na denní mise tu atmosferu na X . uroveň nikdy nedám.( mám VI. úroveň)..ikdyž rozbiju všech 230 ozdob co mi už nikde nevisej…bo jedna náhodná (ruské, čínské, klasik …..) ozdoba PÁTÉ úrovně určitého tipu vyjde na 960 střepů nyní dám dohromady něco přes 4180 střepů to je něco přes 4 ozdoby na PÁTÉ urovni 🙁

  7. Nevíte někdo jaká je šance na Typa 59? poslal jsem dvěma lidem balíček za 150,- a oba ho měly. Já si koupil 6 pro sebe a kromě goldů ani hovno…

   • Myslím si že je to nastavené tak že musíš investovať istú sumu a dostaneš TYPE WG sa rozhodlo z ďalšieho vzácnejšie ho tanku urobiť štandardný stroj.Ale je to tank do zbierky nie je ničím výnimočný akurát trošku viac zarába ale to po skončení akcie tiež už nebude tak WG zárobky upraví a bude to bežný prémiový tank.Taky T 54 mod 1 je taký istý stroj kvalitou a možná už aj trošku lepší má lepšiu pene.

  8. já slyšel jen když koupíš balíček za 1000 máš velkou šanci i na
   tank…

   • Nejako tak cca to je musíš kúpiť minimálne za 20€ a mal by si ho mat.

    • Opět kec. Tank získáš i z nejlevnějšího balíčku. Kámoš dostal Lorrku z nejlevnějšího balíčku. A naopak, koupíš třeba 80 balíčků, a nemáš zaručený tank. Beru jenom VIII.tier.

     • Zavri sa brzda.Ano môžem mať aj s malého balíčku ale pokiaľ chceš type musíš kúpiť toho viac samozrejme ty nie dostaneš ho automaticky tak ako všetci youtuberi a ľudia čo pracujú pre WG.Ty Šaško blbý.

      • Ty vážně bavíš. Já už u těch tvojich výplodem vážně slzím smíchy. Děkuji, seš nejlepší komik forever.

      • Už by si mohol zaliezt tam odkiaľ si vyliezol ty chudák úbožiak nula.Ty si vážne zobrota ty pucvola.

    • Už Ti asi dochází urážky co? No, třeba ještě něco vyplodíš. Už se těším.

      • Vážně Ferdíku? Ale inovace je tady, zrůda a uchylák, to tady ještě nebylo. No, těším se, co z Tebe jestě vypadne.

   • Musíš na stromčeky a všade ozdoby v kategorie to je tuším najvyššia ak sa nemýlim lebo az tak to neriešim tu akciu.

    • Už se prober. Pak kdo koho otravuje a reaguje na jeho příspěvky. Ale posluš si. Seš vážně mimo.

    • A ty si nemôžeš rešpektovať tvoju sprostu hlavu? A skús už skôr nečakaj.

     • Skús si hlavu zresetovat ale pardon to nejde nemáš v nej nič takže nemáš čo resetovat

      • Á pán si to uvědomil. Díky za radu. Ty už jich máš za sebou kolik? No, to je jedno. Stále to nepomáhá.

     • Milý ferdíku, slova resetovat a rešpektovat mají trochu jiný význam. Asi ti to při tvojí inteligenci uniklo. No co se dá dělat.

      • Debil nevšimol som si čo napisala predikcia textu ty úchyl.Tupec mne nevysvetľuje čo ma aký význam to môžeš materi.

      • Bohužel nemůžu. Ale normální člověk si to po sobě pročte, než to odešle.

  Comments are closed.