Během Tankfestu byli hráči nuceni ukončit stream, proč?

16

World of Tanks zůstává jednou z největších světových her a streameři hry na Twitchi jsou velkým byznysem. Proto by tito streameři potřebovali docela slušný důvod, aby se vzdali svých vystoupení při hraní hry naživo, jako to, co se stalo streamerovi World of Tanks QuickyBabymu a dalším hráčům na Tankfestu 2019.

Lidé zachytili hlavně díky QuickyBabymu samotnému a divákům, kteří sledovali jeho stream „střelbu nebo výbuchy“ na akci Tankfest v tankovém muzeu v Dorsetu ve Velké Británii. Podle hráče World of Tanks, Eekeeboo na Discordu, který tam byl, “tam byly skutečné výbuchy a střelba”. Nevíme více podrobností, ale lidé byli skutečně evakuováni z důvodu bezpečnosti. Pokud víme, nikdo nebyl zraněn, ale došlo k velkému výbuchu a chvíli trvalo, než se vše dostalo pod kontrolu.

Co se týče QuickyBabyho, jeho diváci si brzy uvědomili, že se něco stalo, když se lidé za ním začali evakuovat, a on sám byl brzy nucen opustit svůj počítač, přestože v té době sledovalo vysílání přibližně 7000 diváků.

“Dámy a pánové, chlapci a dívky, je zde střelba,” QuickyBaby – skutečné jméno Will Frampton vysvětlil jednoduše jeho publiku. „Je tu střelba, musím opustit tuto budovu, doufejme, že budu v pořádku! Budu muset jít AFK. “Poté opustil budovu s ostatními hráči z akce, i když se později vrátil.

V tuto chvíli neexistuje oficiální vysvětlení pro evakuaci nebo příčinu střelby na Tankfestu, i když Frampton byl rychle zpátky v místnosti, kde hrál a streamoval World of Tanks krátce nato, zdálo by se, že to bylo poměrně rychle. Nejdůležitější věcí je samozřejmě to, že nikdo nebyl zraněn a všichni byli bezpečně evakuováni.

Pokud si toho nejste vědomi, Tankfest není konkrétně o World of Tanks, i když je sponzorován vývojáři hry. Je to každoroční akce, která se koná v tankovém muzeu v Bovingtonu v Dorsetu ve Velké Británii, a je popsána jako „největší přehlídka historických obrněných vozidel“ na světě, nebo „tanků“, které jsou známé.

Vzhledem k tomu, že hráč Eekeeboo navrhl, že střelba byla způsobena „velkou explozí“, zajímalo by nás, jestli je možné, že někdo stiskl špatné tlačítko na Jagdpantheru druhé světové války. Podle toho, že vše utichlo to vypadá, že to byl opravdu jen nějaký nešťastník a špatný vypínač. Prostě jen tušení.

Během Tankfestu byli hráči nuceni ukončit stream, proč?
Ohodnoťte tento článek!
4.37 (87.37%) 19 hlas/ů

16 KOMENTÁŘŮ

 1. Netušil jsem, že se někdo “posere” z dobové ukázky, při které se střílí. Inu “amík” každým coulem. 🙂 Tak si možná uvědomil, jaká rána se ozve, vystřelí-li tank, a když se k tomu přidá pěchota. Ale to přece k ukázkám patří. Co by asi museli říkat diváci na Bahnech, tam se také ozývají výbuchy a střelba. 🙂
  K žádné oficiální evakuaci, pokud vím, nedošlo. Nikde nic oficiálně prezentováno nebylo, a to je v Británii zcela nemyslitelné. Takže asi tak. A pozor, neověřené zprávy tohoto charakteru, navíc v takovém to podání, zavánějí šířením poplašné zprávy. A to mně připomíná jistý vtip: “Víte jak poznáte Američana kdekoliv na světě? Zařvete “terorist”, a první kdo se sebou sekne na zem je Američan. Ten co si vezme kameru a začne natáčet, je naopak typický Čech.” A vo vo vo tom to je. 🙂

 2. Ať už napíšete cokoliv, generalizovaní cely váš koment devalvuje a vypovídá jen o vás……

 3. Tak QB je Brit…just sayin…a k těm Čechům…spousta by byla taky posr…až za ušima…

 4. WG TANKFEST stream byla jedna velka komedie.Viděl jsem po chvílích všechy 3 dny.A bylo me z toho na zvracení.Z 85-90% stříleli WG streameři GOLDY.Tak WG řeší problem s nadužíváním goldu a na svem streamu hraji hráči full golds.Byla jedna velka hamba WARGAMINGU.

  • Idiot jako ty ( https://cs.wot-life.com/eu/player/Milan255_1/ ) neví že tzv. “Goldova” munice se nešetřilí jen kvůli penetraci, ono je těch faktorů mnohem víc, třeba normalizace, rychlost apod.
   Ale to ty nemůžeš vědět, jak bys taky mohl když jediné co víš je jak brečet.

   • Třeba to nejsou jeho staty.
    On poukazuje na to, že každej débil umí dát “2-2” na svém OP tanku a jít ničit znevýhodněné třídy vozidel.

    A jak to vypadá, šlápl Ti na kuří oko, pdole toho jak se vztekáš. Asi Tě někdo vyklepl i bez goldů, co?

   • A co mi řekneš na mou situaci, kdy s VIII. tierem v základu jedu proti X. tieru střílejícím goldy. Třeba Obj 907?

    • A co?
     Probil by tě i bez goldu takže je úplně jedno co po tobě střílí xD
     Máš tu možnost taky.
     Navic goldy neznamenají insta penetrace ale to opět idiot jako ty neví….. Zulul

   • A co si mám myslet o někom, kdo se rádoby schovává? Stokrát radši si zajezdím s Milanem, protože to třeba bude zábavnější, než s Tebou, nervózo.

    • Jak schovávat?.
     Zase kdyby si měl mozek dávno už můj nick máš ale bohužel.
     A btw já bych s odpadem jako ty do čety nikdy nešel….. Tfuj

     • Asi by ti šli statíky hodně dolů, kdyby odebrali „goldovou” munici viď?

      Neni skill probíjet s goldy, ale nastřílet si bez nich.

      Ale chápu, na to není skill 🙂

      Hráčů, kteří jezdí film gold si nikdy vážit nebudu. Protože s full gold si nastřílí i rajče =)

     • Skill je v tom, že víš, kdy toho golda nabít, a jak ho použít! Skill není o tom hledat “půl hodiny” weakspoty a při tom být zabit, nebo o tom být “hrdý”, že goldy nepoužívám. K čemu to je, když nenastřílím a jdu do garáže, aniž bych týmu pomohl. A těch TOP hráčů, kteří “goldy” používají výjimečně, a přesto NASTŘÍLÍ DAMAGE, tak těch moc není. Ani mezi streamery, i tam se hledají a dají spočítat na prstech. Ale pozor, GOLD sám o sobě nezaručuje probití, takže rajče si ani tím goldem moc nepolepší. Možná tak do tieru 7. Pak přijdou na řadu HEATy, ale protivníci zase začínají mít představný pancíř. A to je pak nejen rajče divoké z toho, že neprobije. Dodnes nezapomenu na jednoho českého TOP streamera, když s naheatovanou 907 neprobíjel 9 Conquerora, poté, co dostal na věž představný pancíř, a on jej potkal poprvé. To bylo nadávek typu, co to kurva je. On to ale díky skillu vyřešil, není žádné rajče. A ještě něco goldy ve hře nejsou již několik let,. 🙂

     • Ty jsi ale roztomilej ubožák. Takového nadutého dementa aby pohledal.

 5. Ty jsi ale roztomilej ubožák. Takového nadutého dementa aby pohledal. 😀

 6. Zdar.
  Evakuace byla kvůli požáru jednoho ze stánků z občerstvením, kde hrozil výbuch plynové lahve.

Comments are closed.