Domácí fronta:Mapy, styly a medaile

3

Domácí fronta je zde a my vám v tomto článku přinášíme seznam map, na kterých se bude bojovat, nové styly a taky medaile, které v tomto eventu můžete získat.

Boje na domácí frontě se budou odehrávat na pěti mapách

 • Písečná řeka
 • Prokhorovka
 • Rycbářský přístav
 • Studzyanki
 • Ensk

Mapy jsou staré známé. Pro hráče to jsou již známá místa, pouze pro PvE, byly mírně zkráceny. Nahrávací obrázky byly rrovněž oříznuty.

Nová medaile


Držte linii – Vyhrajte deset bitev domácí fronty

iqj-6jux7ew

Nová cesta

Border Guard – Úspěšně hrajte ve všech divizích během akce Domácí fronta.

zoexhbxu4kq

Unikátní styly


3 unikátní styly:

 • Old Ironsides – maskování aplikováno v 1. americké divizi tanků. Během druhé světové války tato jednotka bojovala v Tunisku, Alžírsku a Itálii.

Jedná se o historický styl. Pouze pro vozidla USA (jakákoli úroveň). Cena: 750 zlatých (není na prodej).

 • „Pouštní krysy“ (Pouštní krysy) – maskovací styl použitý v 7. tankové divizi Britů. Tato složka se aktivně účastnila akcí v západní Africe ve druhé světové válce a za úspěchy obdržela přezdívku „Pouštní krysy“.

Jedná se o historický styl. Pouze pro britská vozidla  (libovolná úroveň). Cena: 750 zlatých (není na prodej).

 • 1. garda polní armády – maskovací zbarvení použité v 1. gardě armády Rudého tankového praporu, které velel Michail Katukov během Velké vlastenecké války. Armáda se zúčastnila bitvy na Kursku, berlínské útočné operace a dalších bitev.

Jedná se o historický styl. Pouze pro ruská vozidla (libovolná úroveň). Cena: 750 zlatých (není na prodej).

Domácí fronta:Mapy, styly a medaile
Ohodnoťte tento článek!
4.86 (97.14%) 7 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

 1. Řek bych, že je to spíš 1. gardová divize praporu než 1. garda. Označení gardová bylo propůjčováno elitním ruským jednotkám, není to označení části celku, jako je třeba rota, prapor, divize…

 2. Z Wikipedie : Označení gardová bylo přidělováno vojenským jednotkám Rudé armády během druhé světové války.

  Užívání označení bylo zavedeno rozkazem lidového komisaře obrany č. 308 ze dne 18. 9. 1941, kdy byly takto označeny 100., 127, 153. a 161. divize, které se vyznamenaly v bitvě u Jelni. Tyto divize pak nesly označení 1., 2., 3. a 4. gardová. Označení nebylo přidělováno jen divizím, ale i jednotkám jiných úrovní, např. plukům, vždy si je však musely zasloužit v boji. Jednotky označené jako gardové pak byly považovány za elitní. Příslušníci těchto jednotek byli označováni gardovým odznakem – nad rudou hvězdou v bílém poli rudý prapor se zlatým nápisem GARDA. Zároveň používali před hodnostním označením přídomek gardový.

Comments are closed.