WG pracuje s leteckou společností Belavia

  19

  Aerolinie se značkou Wargaming.

  Společnost Wargaming, která vytvořila jedenu z nejpopulárnějších her v zemích SNS – World of Tanks, a běloruská letecká společnost „Belavia“ začínají s unikátním projektem pro tyto země: bude vytvořen zbrusu nový design pro Boeing 737-300 této společnosti.


  (ilustrační foto)
  Prezentace dopravního letadela se bude konat v pátek 29. července na Národním letiště v Minsku. Podle informací letadlo bude létat na všech linkách společnosti.

  Žádné další podrobnosti o projektu nejsou známy, ale při prezentaci zástupců letecké společnosti Belavia a společnost Wargaming budou prý odhaleny zajímavé detaily této spolupráce a to jak pro SNS tak i Evropu.

  Belavia je největší letecký dopravce v Bělorusku. V současné době jeho flotila čítá 27 letadel. Společnost provozuje pravidelné lety do 47 destinací ve 28 zemích Evropy a Asie.

  Sdílejte
  Předchozí článek9.15.1 už zítra na RU
  Další článekM4 Improved v E-Shopu
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  19 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak jestlo WG bude navrhovat, nebo pomáhat stavět dané letadlo, tak se máme na co těšit. Po nespočetných failech, chybách, co dělají ve hře (Neříkám, že vše bylo omyl), tak aby to nedopadlo tak, že do toho vrazí své usílí, čas a peníze zbytečně. Jejich letadlo může být špatně balancované, s otřesným designem (viz. dnešní T71), nebo po technických chybách letadlo ani nevzlétne a bude staženo, upuštěno od projektu 😀

  2. urobia tam asi dizajn tanku,
   len súfajme že nejaký idiot sa ho nerozhodne zostreliť!!!
   uprímna sústrasť obetiam imbecilizmu na ukrajine.

   • nechápu myšlenkový postup který vede od namalování tanku na běloruské letadlo přes jeho sestřelení k závěru, že na ukrajině jsou imbecilově, prosím rozvést…

    • Já taky nechápu kvantovou fyziku. Ale to je normální. Někdo hold přemýšlí v jiné dimenzi nebo co..

      • lol, traja ludia čo potrebuju vysvetlenie;)
       ešte niekto kto sa pohybuje v inej dimenzii?

      • ESSENS_SLOVAKiA:

       Kromě tebe? asi ne, jinak by nám tu už dávno někdo vysvětlil tvboje myšlenkové pochody…

  3. Ten text je strašnej – prosím, ať to z propagandistických tiskových zpráv překládá někdo s citem pro češtinu. Děkuji.

  4. „na Národním letiště v Minsku.“
   GOOGLE>PŘEKLADAČ>CTRL C V>wot.cz
   Mohu u vás taky překládat? Nebudu chtít moc zaplacano, když to stačí dělat přes překladač…

  5. zprava uplne o nicem a jeste to psal klingon. a kdyz se clovek podiva na clanky z posledni doby, tak neni co cist, kdyby nebyl marty a gottwy a nedavali se tu jejich videa tak nemaji ani “ 1 clanek“ denne. Pekne to mlada fronta posunula dal …

  Comments are closed.