Co WG plánuje s mapami pro rok 2018?

28

Tyto informace jsou sice předběžné, nicméně jsou velice pravděpodobné. Tato informace pochází ze setkání spolupracovníků WG v Minsku.

Zde jsou plány Wargamingu s některými mapami pro rok 2018

Klondike – přepracovává se do HD.
Widepark – přepracovává se do HD.
Kharkov – přepracovává se její nová verze
Dálnice – je v plánu na přepracování HD.
Bažina – bude odstraněna z rotací map a nebude přepracována do HD.
Vichřice – bude odstraněna z rotací map a nebude přepracována do HD.
Mittengard – bude odstraněna z rotací map a nebude přepracována do HD.
Stalingrad – bude odstraněna z rotací map a nebude přepracována do HD.
Posvátné údolí – I když zde byly pokusy na přepracování, bude odstraněna z rotací map a nebude přepracována do HD.

I když do hry přijde několik nových HD map, je vidět, že jsou plány, že několik map na druhou stranu zmizí. Takže se asi nikdy nedočkáme toho, že by ve hře bylo dostatečné množství map aby se nám neopakovaly příliš často.

Co WG plánuje s mapami pro rok 2018?
Ohodnoťte tento článek!
4.05 (80.95%) 21 hlas/ů

28 KOMENTÁŘŮ

 1. Fakt, už jim šibe. Nechce se jim makat, a tak raději odstraní mapy, které jsou zábavné. Bažina, Vychřice i Posvátné údolí jsou velmi zábavné mapy. Zahrá si na nich úplně každý typ tanku ,od heviny až po artu. Na druhé straně nuda jako Pouštní řeka, nebo El Haluf zůstanou. Fakt super, nakopat je do zadku.

  • Tak ta Bažina je hratelná pouze z jedné strany, Posvátné údolí malé a většina lidí ho nazývá údolím posraným…

  • Jako vážně ? Bažina totálně unbalanced co se týče stran, posvátné údolí jen tím jak je udělané, tak je špatně a vychřice ? To by mě zajímalo, kde si tam asi podle tebe zahrajou lighti …. Když pominu to, že tam mapa je prostě špatná … Opět typická WG mapa, která je prostě 4-5 propojených koridorů, stejně tak by ze hry mělo zmizet třeba opatství, charkov nebo erlenberg, další mapy které jsou uplně k ničemu …

   • co by potom zbylo ve wotku tři mapy které by kolovaly za sebou??

 2. zaujimave že o Plzni sa stale nehovori nevidel som ju ani v HD na WG stranke

 3. Neni mozne, jednostranna bazina, stupidni vichrice a posrane udoli …. ja se snad ozeru …

  • Tak to nepřežeň, protože tři mapy, ať už byly podělané jakkoli, zmizí. Výsledek bude ještě horší než s nimi. Z dvaceti map je hratelná tak polovina a z té hratelné poloviny odstraní WG další tři. No to bude zábava, to asi bez toho, aby se člověk pořádně ožral ani hrát nepůjde, jinak by se ukousal nudou.
   GJ WG 😀

   A taky jsem si myslel, že ty mapy předělávají do HD už více než rok, že těch 20 – 30 map předělají komplet, ale oni jich, jak je vidět, mají tak polovinu. To asi máme chápat tak, že teď budou další rok předělávat ten zbytek do HD a na nové, myslím úplně nové mapy, se bude čekat do kdy, do roku 2020? Opravdu si WG myslí, že s tímhle přístupem bude WoT někoho v roce 2020 zajímat? Kašpaři 😀

   • To raději ať tu aktualizaci odloží. Lépe hrát na ne dost dobře vyvážených mapách, než na žádných !!!

 4. Mittengrad – škoda… na druhým tieru docela slušnej a rychlej mazec na odreagovaní. Tahle mapa mi v nízkých fakt vyhovuje, žádný honění po mapě, žadný kempení, jen zběsilá akce.
  I ta bažina je jakž takž hratelná. Ale asi jsem staromilec, mně se líbil i Komarin i Dragonsridge. A ty jsou už dlooouho v pánu.
  Na druhou stranu mnou nejvíc nenáviděná Stalingrad, Charkov (bude přepracovaná) a Vichřice mizí, takže taky dobře.
  Docela se těším na Studyanki (nebo jak se to jmenuje), konečně by mohla přibýt otevřená mapa, kterejch je zoufale málo. Jistě i vám narotuje Prochorofka jen málokrát a většinou ji navíc dostanu když mam hevynu a jsou tam 3 arty :-D.

  • Mittengard je prasárna určená pro kulometné a rychlé tanky s dobrým čelním pancířem = pro M2 Light. pomalé tanky, tanky s děly, TDčka a artyny se vůbec nechytají. Je to opačný extrém k mapě Province, která odměňovala toho, kdo uměl střílet a nejezdil křížem krážem jako dement.

   Komarin byl malý, kdo obsadil centrální ostrov, ten viděl všude. Strany byly nevyvážené, málo artysafe pozic, moc průhledných křoví.

   Dragonridge byla výškově nevyvážená mapa – tanky bez deprese byly k ničemu, pomalé tanky byly k ničemu (nikam se nevyškrábaly), artyny měly omezený výstřel.

   • Netvrdím, že nemáš pravdu, ale já…. já měl rád i tu Provence :-)))))))

 5. Ono kdyby byli schopný alespoň ten stávající MM držet v “normálu”, tak by se i s tím málem map dalo ledasco udělat např. náhodná umístění základen třeba i v kombinaci se složením tanků/hráču (počet, tier, alespoň trošku skill), samozřejmě obrana/útok.Stačilo by ty mapy jen trošku poladit. Můžou vytvořit pár na tvorbu jednodušších map atd.
  Ale když u WG všecko funguje tak jako na půl…
  Na jednu stranu jsou ve wotku super věci, ale na druhou tu hru bohužel uzemňuje spousta hovězin, které jí jako celek prostě dost kazí.

 6. Odstraní Posvátné údolí a pak ho zase vrátí, jednou už to tak udělali, tak myslím, že to udělají znovu

 7. Hlavně že zkurveně prťavej Ensk s desítkovým MM tam bude smrdět pořád 😀

  • Tak to 100% souhlasím. 10 jsou tam děsný, ale 6, max. 8 by byly myslím v pohodě.

 8. Divne rozhodnutí. Nemneli by spis zrusit Paříž a Plzeň.To nedava smysl hry, stepovani za rohama baraku bez akce…

 9. 3 naprosto zbytecne mapy – Plzen, Pariz, Ensk. A kdyz se takhle opakujou, tak to je rovnou na vypnuti hry.
  Nove HD mapy jsou krasne, k tom zadna….ale i sunky se casem prejis, kdyz ji budes mit porad dokola…

  • Nové mapy sú hlavne dosť zmenené pomerne veľa miest na mapách je zmenených takže sa bude hrať na nich trochu inak niektoré miesta už nebudú také dobré a zase naopak iné budú fajn takže to bude fajn možno to ukáže čas ale inak len krásne mapy hru nezachránia.

 10. A co teprve takové Doly – střetnutí – v tier X hrách je to opravdu zábava:) tak snad tu mapu alespoň vyváží, aby jedna strana neměla až tak extrémní výhodu jako je tomu teď..

 11. Doprdele tolik vhodných bojišť, kde se odehrávaly tankové bitvy v reálu a WG není schopné to přes google maps překopírovat a trochu doladit do mapy pro Wot, to ať rovnou udělají jednu úvozovou cestu, na její svahy ať napálí reklamy v HD a mají vystaráno – myšleno ironicky :). WG jde opravdu dobrým směrem zase vše jen domršit.

  • Za mňa nech nechajú všetky mapy aj Horský Priesmyk je strašná mapa ale prečo nie keď ju budem.mat raz za 30 hier nevadí mi to.Ale nech je map čo najviac aby sa nehrali dokola tie isté.

 12. Ano odstránime mapy miesto toho aby sme ich prepracovali pretože sme malá firmička a nemáme dostatok ludí na podobné veci. A hráčom bude stačit tých pár máp ktoré hrajú už 5 rokov dookola 🙂

 13. Tak to je fajn místo toho aby mapy přidali tak je zase odeberou,hraju Wot 5 let a ty mapy znám i poslepu.Lepsi kdyby přidali mapy které nebudou v HD ale bude jich aspoň dost a ne že tam budou zdvojené mapy např.Himmelsdorf a Zimní Himmelsdorf ,tohle je opravdu špatný směr.

Comments are closed.