Wargamingu je 20 let

12

Společnosti je již 20 let. Ať už je tomu jak chce, stále udělala hodně dobrých i špatných rozhodnutí. Důležíté je, že nás jejich hry stále dokážou zabavit.

Wargamingu je 20 let
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 11 hlas/ů

12 KOMENTÁŘŮ

 1. Docela smutný, že i po 20 letech se chovají jak amatéři … 🙂

  • Teď si tak říkám, jestli to spíš nebude jako s důchodcema (zaplaťpámpbů ne všema) za volantem. Taky maj tuny zkušeností, ale hold to začíná pokulhávat jinde 🙂

   • Taky jím budeš a budou o tobě brblat mladší. To přijde. Co jsou oni budeš i ty, co jseš ty byli i oni.

    • no já vám povídám, my byli jinačí, i když se o nás taky neslo naší pavlačí… 😀

 2. Taky jste si všimli, že ten německej panák mává polskou vlajkou? :DDDDD

 3. A že to 20 let hraje několik milionů lidí, každý den si o tom čtou, každý den utrácí peníze za virtuální zábavu, vám nepřijde jako projev profesionality?
  Za mně je to přes všechny chyby sakra dobrej produkt, kterej s amaterismem nemá moc co do činění. A dovedu si představit, že každej začínající vývojář hry si tohle pokládá za hodně vysokou metu.

 4. WOT je za svým zenitem. Miliony hráčů online je stará písnička, dnes jsou na EU serveru rádi za 120tis. online. Fortnite jsou miliony hráčů online. Wotko kamaráde jde do kopru a bude už jenom přežívat

  • Všechno má svůj vzestup a pád stejne mnoho jiných hernich legend. Nicméně wot zatím nevykazuje známku pádu. Stagnaci nebo pomaly pokles ale připouštím.
   Uvidíme za 5let, jestli budou stále slavit nebo ne… kamaráde.

   • Za pět let už nebude co slavit. WOT bude držet nad vodou pouze RU server.
    Za úpadek hry mohou zaměstnanci WG ,ne hráči.

Comments are closed.