Wargaming: Vyacheslav “Slava” Makarov odchází

4

Nový rok nám začíná pěkně, další změny ve Wargamingu jsou nadohled. Osobně si ale nemyslím, že jsou to změny k dobrému. Proč ale odchází?

screenshot_1

 

Nedávné zprávy o mém úmyslu vytvořit v Rusku stranu přímé demokracie vyvolaly větší rezonanci, než jsem očekával. V sobotu jsem v médiích a sociálních sítích čítal více než 500 publikací. Co bylo příjemné, ale ještě neočekávanější, dost lidí přišlo s rozumnými nabídkami pomoci. Velká odpovědnost přichází s velkou silou a očividně je to víc, než jsem si původně představoval. Po pečlivém zvážení všeho jsem si uvědomil, že by pro mě bylo obtížné kombinovat činnosti ve Wargamingu s aktivní účastí na životě strany. Rozhodl jsem se na nějaký čas zaměřit se na práci na vytvoření strany a jejím rozvoji. Dnes jsem se setkal s vedením a řekl, že mám v úmyslu opustit společnost, moje rozhodnutí bylo učiněno. S tanky bude všechno v pořádku, existuje zde skvělý tým, nebojte se.

Wargaming: Vyacheslav “Slava” Makarov odchází
Ohodnoťte tento článek!
4.64 (92.73%) 11 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak snad tu ruskou demokracii přežije. Pokud ne, pošlu mu květiny na hrob.

  2. No přeji mu mnoho štěstí. Odvaha mu nechybí, v Rusku zkusit založit opozici způsobuje nehody kdy zakladatel například uklouzne ve vaně na kulku.

Comments are closed.