Wargaming rozpustil divizi výzkumu a vývoje

6

Wargaming rozpustil divizi výzkumu a vývoje. Společnost prochází restrukturalizací.

Vedení Wargamingu uzavřelo divizi výzkumu a vývoje. Tuto informaci v dopise pro web App2Top potvrdila tisková služba společnosti.

Tento týden nám několik nezávislých zdrojů potvrdilo ukončení fungování této divize. Fungovala v pěti kancelářích, včetně ústředí Wargamingu v kyperské Nikósii. Celkově zaměstnávala více než 100 lidí (podle neoficiálního zdroje) *.

Důležité: nemělo by se očekávat hromadné propouštění. Jak poznamenala tisková služba, „zaměstnancům bylo nabídnuto, aby si ve společnosti našli místo na jiných pozicích.“

To částečně potvrzuje jeden ze zdrojů, ale s důležitým doplňkem. Podle něj ve společnosti skutečně zůstali vývojáři bývalého výzkumu a vývoje. Zároveň došlo ke snížení managementu. Rovněž říká, že produkty, které provozovalo oddělení výzkumu a vývoje, zůstaly v provozu. Další zdroj však říká, že všechny projekty bývalé divize již byly uzavřeny.

Podle Wargamingu bylo rozhodnutí o zrušení oddělení učiněno během restrukturalizace společnosti. Činnost výzkumu a vývoje jako taková se nezastaví. Ve stávajících skupinách produktů je to v plném proudu.

Wargaming rozpustil divizi výzkumu a vývoje
Ohodnoťte tento článek!
4.11 (82.22%) 54 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. To znamená len jedno, zisky už nestačia na kŕmenie rozbujnenej administratívy, takže zoštíhlenie a zbavenie sa príživníkov im iste len prospeje, v poslednej dobe aj tak všetko čo WG vypustilo nemalo ani hlavu ani pätu. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID