Wargaming přináší Centrum módů pro World of Tanks

12

Wargaming si pro nás připravil zajímavou novinku, Oficiální centrum módů. Přijde mi sice jako by od spuštění bety spali a včera se probudili, ale nebudeme vrtat do rozumných kroků. Někomu holt první krůčky trvají déle. Za tu dobu, co beta jede se objevilo mnoho skvělých módů, které hru ještě zlepšují (nebo taky naopak).

Některé z nich (kruhy dohledu, dělostřelecký pohled atd.) byly implementovány již před časem do hry. Centrum módů je nyní k dispozici v angličtině. V tomto centru najdete všechny nové a nejlepší módy. Oproti oficiálním webům výrobců módů je toto prostředí daleko přehlednější. Díky tomu umožňuje rychlé procházení. Díky tomu, že je tento web oficiální, nemůže se vám stát, že byste si odtud nainstalovali nějaký zakázaný mód.

Můžete sem kdykoliv nahrát i své vlastní výtvory, abyste si ověřili, zda splňují pravidla povoleného módu.

O čem je tato kontrola? (zdroj WG)

 • 1. fáze: Ujistíme se, že modifikace neobsahují chyby, nemají kritický dopad na výkon hry, nejsou zakázané a fungují správně. Jakmile mód splní všechny tyto podmínky, bude k dispozici ke stažení.
 • 2. fáze: Při dosažení určitého počtu stažení projde mód důkladnějšími zkouškami stability a výkonu. Vyvstanou-li nějaké problémy, je zaslán na vylepšení ke svému tvůrci. Modifikace, které úspěšně projdou testem, budou označeny zelenou fajfkou, aby bylo jasné, že jsou prověřené.

Oficiální centrum modů

Wargaming přináší Centrum módů pro World of Tanks
Ohodnoťte tento článek!
4.64 (92.73%) 11 hlas/ů

12 KOMENTÁŘŮ

 1. Konečně.

  Ještě bych udělal podmínku, že pokud bude člověk používat jiný mod, než je na těhle ofiko stránkách, tak dostane okamžitě ban.

  • No nevím, já používám jen denní ministatistiku a tu jsem tam neviděl 🙂

   • Ta se tam pravděpodobně objeví, ale jinak bych opravdu nemilosrdně potíral jakýkoliv jiný zásah do hry.
    Jsou to oficiálně povolené mody a žádné jiné ani za hovno!

   • To bude součástí nějakého modpacku. Webium to určitě má.

 2. No trvalo to hóódně dlouhých let ale konečně mohu WG za něco zatleskat. 🙂

 3. Řešení by bylo. Moder nahraje na WG server svůj MOD. WG ho ověří a schválí. Pak ho zapakuje do nějakýho formátu a přidá digitální podpis. Tim by se zabránilo instalaci modů z neofiko stránek který podpis mít nebudou. Jednoduchý a prostý řešení. No ne ?

  • Jak už jsem psal výše – není to možné. Instalace modu spočívá například v tom, že se něco rozbalí do složky mods. Hlídat to nejde.

   • Hlídat se to dá a není to zase tak složité, dokonce k tomu ani nepotřebují přístup do tvého PC, jak se mnozí ohánějí. 🙂

Comments are closed.