Wargaming přestává podporovat operační systémy Windows XP a Vista

8

Objevilo se oficiální vyjádření od Wargamingu, pojďme se podívat co se nám Wargaming chystá zdělit.

Informujeme Vás, že od 25. července 2019 přestává Wargaming (zcela, komplexně) podporovat Windows XP a Windows Vista. Chcete-li nadále používat produkty společnosti, musíte nainstalovat modernější operační systém. Pokud nemůžete aktualizovat systém Windows XP online, můžete použít dočasnou alternativní metodu pro spuštění a aktualizaci World of Tanks.

Jak pokračovat v hraní World of Tanks na Windows XP?

We have stopped official support for Windows XP. However, we want users who do not have the technical ability to install a more modern operating system to continue to play World of Tanks.

Zastavili jsme oficiální podporu pro Windows XP. Chceme však, aby uživatelé, kteří nemají technickou schopnost/možnost instalovat modernější operační systém, mohli pokračovat ve hře World of Tanks.

Pro hraní na operačním systému Windows XP pokračujte podle následujících kroků:

 • Stáhněte si aplikaci RestoreLauncher.
 • Zavřete herní centrum
 • Rozbalte aplikaci do herního adresáře (například, D: \ Games \ World_of_Tanks).
 • Spusťte aplikaci.
 • Když je stahování dokončeno aplikace se spustí
 • Nyní můžete hrát WoT i na Windows XP
Wargaming přestává podporovat operační systémy Windows XP a Vista
Ohodnoťte tento článek!
3.93 (78.57%) 14 hlas/ů

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Rád bych dodal že je problém hrát Wot na Win Xp už asi 2 roky.

  • Tak osobně se nedivím, vzhledem k tomu, že tento systém už nepodporuje ani Microsoft 😀

 2. Nechapu proc se neudela jeden jediny windows neco jako basic bez aktualizaci a zbytecnosti. Proste windows pouzivam jen na otevreni hry nebo internetu a ne hovna okolo. Kdyz chci pracovat jsou prijemnejsi alternativy. Ve kterem pujdu spoustet vse bez moznosti neustale prechazet na novejsi nesmysl. Uzivatelsky nejprijemnejsi byly sedmicky. Pak uz to stalo za vylizprdel. Konecne jak Microsoft prestal dodavat aktualizace do sedmicek, zacaly slapat nejlepe. Demence neskutecnych rozmeru s operacnim systemem. Je to proboho pochcany operacni system v kterem se oteviraji programy, nevim co porad vyvyji osmicky, desitky a je to porad horsi a horsi. Microsoft tragedie

  • Tragédie promluvila. Nejsi ty náhodou potomek papeže Inocence VII.? Ten také odmítal pokrok a vývoj. 🙂

 3. Když jste jim z těchto systémů “roky” cpali prachy, to se jim náramně hodilo a byli jste neskutečně skvělý, a vše dokonale běželo jak na drátkách … no a nyní na vás co – JEBOU Z VYSOKA A JSTE JIM U ZADKU !!! 😮 … že by v tom byli i náramně výhodné a neprůhledné smlouvičky (mezi WG) a se stejnýma vychcánkama z “W” ?!!! 🙂

  • Jaké smlouvy? Jen zdravý rozum. Všechny rozumné softwarové firmy končí, nebo již dávno ukončili podporu “XPček”. Ostatně kdo by podporoval operační systém, který používá ani ne 0,5% uživatelů? Ostatně kdo by používal operační systém, který pamatuje dobu, kdy Mrtvé moře ještě marodilo? To snad mohou jen brontosaři. 🙂

 4. udělal jsem to takhle a stejně to nefunguje.. game center se aktualizuje a pak to napíše že nepodporuje sytém.. poradíte??

  • Zbav se zastaralých XP a budeš v pohodě. Na e-bay koupíš oficiální licenci do 200,-Kč, a běhá to i na starých plečkách daleko rychleji než xp, případně přejdi na linux. Ono provozovat na PC v roce 2019 XP je opravdu minimálně úlet.

Comments are closed.