Wargaming otevírá novou divizi s názvem Wargaming Nexus

0

Wargaming otevřel novou divizi Nexus. Zajímavé je, že volná pracovní místa ve WG se objevila dlouho před ohlášením této novinky.

60P2vNiStudio Wargaming uzavřelo partnerskou smlouvu s Epic Games, která vyústila ve vytvoření projektů založených na Unreal Engine 4. Od té doby se vývojářům již podařilo realizovat šest slibných prototypů a teď je čas udělat další krok vpřed.

Wargaming oznámil otevření nové divize pojmenované Wargaming Nexus. Tým se zaměří na vytváření mobilních produktů s vysokou úrovní potenciálu, jedinečnými mechanickými a herními prvky, stejně jako podporu pro platformami. Současně bude práce probíhat jak v ateliéru samotném, tak ve spolupráci s externími partnery. Projekty budou založeny na technologiích Unreal Engine 4, které poskytují dostatek příležitostí pro tvorbu mobilních her.

„Princip, na kterém stavíme Wargaming Nexus, je inovace ve všem, v budování týmu, pracovních postupech, použitých technologiích a vytvořených produktech. Vytváříme silný tým profesionálů z celého světa s páteří osvědčených bojovníků Wargamingu se širokou škálou odborných znalostí a hlubokým pochopením hráčů a jejich preferencí. To vše společně poskytne požadovaný výsledek “, prohlásil Nikolay Nebyshinets, který vede Wargaming Nexus.

Kromě toho, v rámci konference Bílé noci, která se bude konat v Petrohradu od 19. června do 20. června, divize Wargaming Nexus oznamuje, že první projekt je vyvíjen ve spolupráci s Epic Games. Brzy budou jejich plány odhaleny.

Společnost Wargaming Nexus zve ke spolupráci studijní programy, které se podílejí na vývoji a prototypech her na Unreal Engine 4, a špičkové profesionály se zkušenostmi v oblasti mobilních her, připravené vstoupit do týmu s ambiciózními cíli.

Wargaming otevírá novou divizi s názvem Wargaming Nexus
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 18 hlas/ů